Главная Обратная связь

Дисциплины:


Тема № 26 ПРИСТОСУВАННЯ ДЛЯ БАЗУВАННЯЗАГОТІВКИ РЕАЛЬНИМИ ПОВЕРХНЯМИ

Пристосування застосовується при фрезеруванні валів і призначене для базування заготівки (рисунок 51) зовнішньою циліндровою поверхнею (подвійна направляюча база; опорні точки 1, 2, 3, 4),площиною (опорна база; опорна точка 5) і для закріплення заготівки силами Р1і Р2одночасно.

 

 

 

Рисунок 51 – Заготовка «Валик»

 

Пристосування (рисунок 52) складається з двох однакових затискних вузлів, які залежно від довжини встановлюваного валу можуть бути закріплені на столі фрезерного верстата на різній відстані. В корпусі 1 вузла знаходиться пневмокамера. Шток 2поршня віссю 3шарнірно сполучений з двома однаковими важелями 4,на яких за допомогою осей 5встановлені ролики 6. До корпусу приварені дві планки 8,площини Бі Вякі точно оброблені і утворюють призму, симетрично розташовану щодо осі штока. У контакті з поверхнями призми знаходяться ролики 6.

Перед установкою деталі повітря подається в нижні порожнини циліндрів. При цьому поршні займають верхнє положення, а важелі розлучаються. Деталь 7укладається на площині Гтак, щоб циліндрові шийки поміщалися між роликами. При подачі повітря у верхні порожнини циліндрів важелі з роликами переміщатимуться вниз до упору роликів в поверхню деталі, після чого відбудеться її центрування і затиск. Точність центрування залежить від точності обробки поверхонь Бі В .

Пристосування дозволяє підвищити точність базування деталей і скоротити час на установку і закріплення.

Основні технічні вимоги до розташування установчих елементів

3 Відхилення від паралельності осей призм відносно поверхні Гне більше Т1 на довжині l1.

 

 

 

Рисунок 52 - Пневматичне пристосування для закріплення деталей типу «вал»

 

 

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...