Главная Обратная связь

Дисциплины:


Тема №48 ПРИСТОСУВАННЯДЛЯ КОМБІНОВАНОГО БАЗУВАННЯ ЗАГОТІВОК ПЛОЩИНОЮ І ЗОВНІШНЬОЮ ЦИЛІНДРИЧНОЮ ПОВЕРХНЕЮ

 

Пристосування застосовується для фрезерування поверхні в деталі «корпус верхній» (рисунок 95) і призначене для базування заготівки площиною, внутрішньою конусною поверхнею і зовнішньою циліндричною поверхнею і для закріплення заготівки силою Р, яка направлена по нормалі до установчої бази.

 

 

Рисунок 95 - Схема базування заготовки

 

У пристосуванні (рисунок 96) заготівка спирається установчою базою на жорстку конічну оправку (опорні точки 1, 2, 3 ), подвійною направляючою базою встановлюється на упор у вигляді призми (опорні точки 4, 5). Опорна база (опорна точка 6) реалізується після закріплення за допомогою штока (сила Р) пристосування, що сполучений зі штоком пневмоприводу.

У пристосуванні заготівка спирається установчою базою на жорстку оправку 2, та додатково на упор у вигляді призми 3,що закріплені на корпусі пристосуванні 1.

Закріплення заготівки здійснюється за допомогою змінної втулки, яка встановлена на штоці пневмоприводу 4.

Заготівку встановлюють отвором на оправку і доводять її до контакту з торцевою поверхнею оправки 2, що виконує роль опорної пластини, зовнішній циліндричний виступ орієнтують на упор у вигляді призми 3, який являється базою для оброблюваної деталі. Включенням крана пневмосистеми виконують закріплення заготівки, притискаючи змінну втулку, що знаходиться на штоці пристосування і механічно з’єднаний зі штоком пневмоприводу 5.

Перед закріпленням заготівки її необхідно зорієнтувати за допомогою зовнішнього циліндричного виступу на упор-призму 3.

Для знімання заготівки перемикають кран, шток відходить в крайнє праве положення, що дозволяє зняти деталь «корпус верхній» з пристосування.

 

 

 

Рисунок 96 - Пристосування для фрезерування поверхні

 

 

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...