Главная Обратная связь

Дисциплины:


ти річчя Незалежності УкраїниФоторепортаж з відкритої виховної години.

Запрошені – зам.директора з виховної роботи Іванова Н.Д., , зав.відділенням Редчиц О.О., Тимченко Л.І., методист училища Мельникова М.Б., група ТПН-101 разом з класним керівником .

               
     
 
 
 
 
   

 

       
   

 


Фоторепортаж з відкритої виховної години.

Запрошені – зам.директора з виховної роботи Іванова Н.Д., , зав.відділенням Редчиц О.О., Тимченко Л.І., методист училища Мельникова М.Б., група ТПН-101 разом з класним керівником .

 

Методика організації позакласної виховної роботи на тему :

ти річчя Незалежності України.

 

Одним із найсуттєвіших показників моральності людини є патріотизм.
Патріотизм (грец. paths — батьківщина) — любов до Батьківщини, відданість їй і своєму народу.
Без любові до Батьківщини, готовності примножувати її багатства, оберігати честь і славу, а за необхідності — віддати життя за її свободу і незалежність, людина не може бути громадянином. Як синтетична якість, патріотизм охоплює емоційно-моральне, дієве ставлення до себе та інших людей, до рідної землі, своєї нації, матеріальних і духовних надбань суспільства.

Як наслідок сучасна людини, громадянин:

· Розуміє і поділяє сутність національної ідеї

· Є носієм національної культури

· Своєю професійною діяльністю сприяє економічному, науковому, культурному зростанню Батьківщини

· Любить і відстоює рідну мову, користується нею

· Любить. Захищає і відстоює свої звичаї, традиції

· Любить, захищає і підтримує співгромадян з патріотичним способом мислення.

 

Мета виховної години:

1. Підвищити інтерес до історичного минулого рідної землі.

2. Формування національної свідомості.

3. Виховання почуття любові до своєї землі.

4. Впровадити інтерактивні методи у навчально-виробничий процес.

 

Викладачі і майстри виробничого навчання Вищого комерційного училища впроваджують у навчальний процес інтерактивні методи навчання. Які базуються на роботі учнів в малих групах, самостійному пошуку інформації, самостійному доведенні знайденої і систематизованої інформації до учнів всієї групи. Сучасні вимоги потребують користування комп’ютерними технологіями і тому обов’язковим є створення презентацій для ілюстрованого супроводження доповідей.

Перед виконанням роботи навчальна група поділяється на бригади, кожна з яких вирішує самостійно хто буде збирати інформацію, хто пише доповідь, хто буде створювати фоторепортаж, хто створює комп’ютерні презентації.Введення інтерактивних методів в навчальний процес – дуже кропітка і складна робота, яку краще починати під час підготовки класних годин, віртуальних екскурсій. В цьому випадку учні не нервують через оцінки, розкуто почувають себе в ході проведення заходу вчаться спілкуватися. Уважно слухати і навчати один одного. Дуже добре коли при проведенні виховної години присутні не тільки керівники закладу, але ще й запрошуються учні молодшого курсу. Таким чином демонструються вміння і навички, що набули старші за віком учні і підвищується інтерес до навчання у молодших, з’являється бажання досягти побаченого рівня, а може ще й і покращити виконання роботи.

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...