Главная Обратная связь

Дисциплины:


ЩОДО ПИТАННЯ ВДОСКОНАЛЕННЯОФОРМЛЕННЯ РОБОТИ.

Пункт 1 – прізвище та ініціали автора статті; науковий ступінь і вчене звання (вирівнювання по правому краю, якщо маєте);

Пункт 2 — місце роботи/навчання (вирівнювання по правому краю);

Пункт 3 — назва статті (вирівнювання по центру, напівжирний шрифт, великі літери);

Пункт 4— анотація (мінімум 25 слів) та ключові слова (мінімум 5 слів), написані мовою статті;

Пункт 5 – текст роботи;

Пункт 6 – література.

Петров П.П., к.ю.н., доц.

кафедра кримінального права КЮУ

ЩОДО ПИТАННЯ ВДОСКОНАЛЕННЯ

СИСТЕМИ КРИМІНАЛЬНИХ ПОКАРАНЬ

У статті ставиться питання про необхідність оптимізації кількісного складу системи покарань, що, в свою чергу, обумовлене низькими показниками застосування деяких видів покарань. Ця позиція підтверджується результатами анонімного анкетування суддів та наведеними статистичними даними призначення судами конкретних видів кримінальних покарань за вироками, що набрали законної сили за останні 4 роки. У зв’язку з чим розглядається можливість скорочення кількості покарань шляхом об’єднання схожих видів покарань за своїм змістом та об’ємом правообмежень.

Ключові слова: система покарань, покарання, ефективність покарань, кількісні показники застосування покарань, оптимізація системи покарань.

Останнім часом як науковці, так і практики для оцінки ефективності застосування чинної системи кримінальних покарань використовують такі епітети як «неефективна», «пострадянська», «перенасичена», а деякі науковці взагалі йменують сучасний стан системи кримінальних покарань не інакше, як «кризою покарання».

Література:

  1. Ягунов Д. В. Глобалізація та "криза покарання": трансформація пріоритетів пенологічної політики сучасних країн / Д. В. Ягунов. // Актуальні проблеми держави і права. – 2010. – С. 550–554.

 

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ СПЛАТИ ПУБЛІКАЦІЙНОГО ВНЕСКУ:

При сплаті внеску у відділеннях ЗАТ КБ «ПриватБанк» чи за допомогою Приват24 достатньо вказати номер рахунку 6762462056838821 та П.І.Б. одержувача: В’юник Максим Вікторович.

Розмір внеску становить:

50 грн. за умови отримання лише електронної версії збірника наукових робіт;

100 грн. за умови отримання електронної та друкованої версії збірника наукових робіт.

Призначення платежу: Публікація статті П.І.Б. (автора роботи).

 

При сплаті внеску у відділеннях інших банків чи за допомогою електронних систем переказу коштів необхідно вказати такі дані:

Банк одержувача: ЗАТ КБ "ПриватБанк"

МФО банка одержувача: 305299

КОД ОКПО банку: 14360570

Рахунок отримувача: 29244825509100П.І.Б. одержувача: В’юник Максим Вікторович

Призначення платежу: Для поповнення картки 6762462056838821, В’юник Максим Вікторович. Публікація статті П.І.Б. (автора роботи).

 

Зверніть увагу!

· При перевищенні вказаного об’єму роботи (від 3 до 5 сторінок) кожна наступна сторінка додатково оплачується – 5 грн. за 1 сторінку.

 

· Статті авторів кращих наукових робіт, що приймали участь у Всеукраїнській конференції наукових учнівських робіт на юридичну тематику: «Право і закон: погляд 18-» та були відзначені організаційним комітетом за умови їх участі у цій конференції мають право на отримання електронної версії журналу безкоштовно, отримання друкованою версії оплачується – 50 грн.

 

· Наукові роботи учнів, що переселилися із зони АТО чи проживають в ній публікуються за рахунок редакції, але за умови обов’язкового підтвердження факту проживання у зоні АТО. Автори цих робіт мають право на отримання електронного та друкованого варіанта збірника наукових робіт безкоштовно!

УМОВИ ТА ПОРЯДОК ПРИЙНЯТТЯ РОБІТ:

Для допуску наукової роботи до публікації до редакціїжурналу на електронну пошту redactor@dlf-journal.com.ua необхідно до 15 березня 2015 року надіслати:

Ø наукову роботу, обов’язково оформлену відповідно до вказаних вимог;

Ø заповнену Інформаційну форму про автора наукової роботи (для заповнення необхідно натиснути «ctrl + ліва кнопка миші»). Якщо у Вас виникли труднощі із заповненням Інформаційної форми, просимо надіслати нам листа на вказану електронну пошту;

Ø відскановане (сфотографоване) підтвердження оплати публікаційного внеску;

Ø відскановану (сфотографовану) копію документа для підтвердження факту проживання у зоні АТО.

Зразок оформлення назви електронних файлів: Петров П.П._робота, Петров П.П._внесок.

 

Редакція протягом 7 робочих днів після отримання статті направляє автору роботи на електронну пошту (зазначену в Інформаційній формі про автора наукової роботи) висновок про прийняття статті до публікації або вказує певні зауваженні, які необхідно усунути для публікації роботи.

Авторські примірники ЮНЕЖ «De Lege Ferenda» будуть надіслані на електронні адреси авторів наукових робіт (за умови заявки на отримання лише електронної версії) та на фактичні адреси проживання (за умови заявки на отримання електронної та друкованої версії) не пізніше, ніж через 15 днів з моменту спливу строків на подання робіт.

Авторам, які виявили бажання отримати лише електронну версію журналу на фактичну адресу проживання буде відправлено сертифікат з підтвердженням публікації статті в електронній версії журналу.

P.S. Нормативно-правові акти, розміщені у журналі, є неофіційною інформацією. Передрук матеріалів, надрукованих у журналі, можливий лише з посиланням на журнал.

ЗБІРНИК НАУКОВИХ РОБІТ

Збірник наукових робіт конференції (як електронна, так і друкована версії) буде проіндексований спеціальними бібліотечними показниками УДК та ББК, що сприяє полегшенню каталогізації матеріалів за тематикою, а також буде мати ідентифікаційний код ISBN та ISSN.

РЕАЛІЗАЦІЯ КОШТІВ

Кошти, які кожний учасник сплачує за участь у цій конференції, частково будуть витрачені на підготовку та виготовлення збірника наукових робіт Конференції та його надіслання всім учасникам та поширення збірника серед громадських організацій, наукових установ та бібліотек, решта буде направлена на організацію та проведення масштабної Добровільної здачі крові разом з «Харківським обласним центром служби крові» для поранених бійців, що приймали участь в АТО. Проведення цього заходу буде висвітлено в ЗМІ, а звіт надіслано кожному з учасників Конференції.

 

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Головний редактор - В'юник Марина Сергіївна.

61024, м. Харків, вул. Пушкінська, 77, каб. 116.

W: www.dlf-journal.com.ua

@:redactor@dlf-journal.com.ua

T: +38 (098) 351-99-69 (дзвінки приймаються з 10.00 год. до 20.00 год.).

Ми в соціальних мережах:

https://vk.com/sciencedlf

https://www.facebook.com/sciencedlf

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...