Главная Обратная связь

Дисциплины:


Цілях Основа: - смакахВірний

Надійний

Щирий

Чесний

- сміливий...

?А яких якостей ви б не хотіли щоб мав ваш друг?

- високомірність (Хто принижує оточуючих, той ніколи не буде великий сам! (Можна розповісти історію із свого життя))

- боягузливість (Боягузливий друг - страшніше ворога – бо ворога остерігаєшся, а на друга надієшся)

- підлість, лицемірство, підлабузництво, (Того хто лиже тобі підошви притисни ногою, раніше ніж він почне кусатись)

Напевно кожен з вас хоч один раз в житті зіштовхувався з такими “друзями” (псевдодрузями) і обпікався. Згадайте як вам було неприємно і боляче.

Деякі люди взагалі перестають довіряти іншим, замикаються в собі зневірюються в будь-якому потенційному другові і вже не відкривають свого серця, стають одинаками. Але як каже моя мама “Негативний досвід – також досвід!” І повірте, це справді так. “Обпікатися” потрібно. Адже все що стається з нами в житті це для того, щоб ми робили для себе певні висновки. Не відкривати повністю свого серця людині, яку ми ще погано знаємо і, яка ще не перевірена часом і бідами. Адже правду каже вислів, що друг перевіряється в біді. Так, з часом ми вчимося цінити справжню дружбу.

?Скажіть будь ласка, у вас колись виникала ситуація, що ви сварилися з найкращим другом?

?Як на вашу думку, чому ж навіть хороші друзі сваряться?

! Тому що ми з вами не схожі як зовнішньо, так і своїм внутрішнім світом. По-перше, від природи нам закладено абсолютно різні якості, а по-друге, ми виховувалися в різних сім’ях з особливими звичками, які можуть дуже відрізнятися. І нам необхідно навчитися сприймати друга таким як він є.

МИ РІЗНІ!!!

Закрийте оченята і уявіть страву, яку ви не любите, але їсте бо вона корисна, і потрібна зараз вашому організму. Якщо перенести це на людські відносини, то згадайте випадок, коли вам необхідно було взаємодіяти з людиною, яка вам не є особливо приємною, але цього вимагала ситуація. Згадайте свої відчуття. І в даному випадку вас можна зрозуміти.

Але чому ж іноді такі почуття виникають між друзями? Давайте спробуємо розібратись.

? Ви любите солодке?

? Отримуєте задоволення?

? Підіймається настрій?

Практично такі ж відчуття виникають у людини при зустрічі чи розмові з другом.

А тепер уявіть, що ви з’їли 10 кг тих солодощів.

? Ну, як відчуття?

Так й у ситуації з другом - перенасичення шкідливе у будь-якому випадку. Кожна людина потребує відпочинку і різноманіття. Крім дружби кожен повинен мати й своє особисте життя, щоб потім було про, що розказати і чим поділитися з товаришем.

Також нам необхідно навчитися сприймати людей такими як вони є. Адже кожен з нас це особистість, індивідуальність із своїми притаманними тільки нам рисами характеру, звичками, поведінкою.? Як на вашу думку дружбу можна назвати одним словом "Ми" ?

? Чи можливо це "Я+Я" ?

Насправді ж дружба - це гармонійне поєднання двох компонентів "Ми" і "Я+Я". Я б намалював це у вигляді терезів. (Малюється на дошці під час пояснення або ж показується заранні приготована схема)

 


 

Дружба

 

"Я+Я "

"Ми"

 

У:

Cпілкуванні

У: -відносинах

Роботі - ідеях

цілях Основа: - смаках

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...