Главная Обратная связь

Дисциплины:


Української Міжцерковної РадиДекларація

 

Враховуючи стан глибокої духовної, політичної та економічної кризи в Україні, яка в значній мірі торкнулася й християнських церков та віруючих людей, члени Української Міжцерковної Ради визнали за доцільне оприлюднити свою позицію щодо духовної, соціальної й історичної ролі Церкви Христової у суспільстві та державі.

Ми віримо, що Церква Христова – це Святий вибраний народ, який належить Господу та був покликаний з темряви гріха і смерті до Царства Світла Сина Божого Ісуса Христа для життя у вірі, святості, єдності та любові до Бога і ближнього, і якому Богом делегована духовна влада для утвердження Царства Божого на землі. Саме через цей народ Господь Бог бажає являти повноту Своєї Премудрості та Слави.

З своєю природою та призначенням Церква є:

Тілом Ісуса Христа, що напоєне всією повнотою сили і дарів Духа Святого та складається з народжених згори віруючих християн.

Поклонником і Богошукачем, який ревно шукає лиця Божого та прославляє Господа устами і всім своїм життям.

Апостолом і Місіонером, який пристрасно проповідує Євангеліє Ісуса Христа та засновує нові помісні церкви і місії.

Священиком і Заступником, який безперестанку молиться Богові за помилування, спасіння та добробут всього народу.

"Добрим Пастирем", Наставником і Душеопікуном, який неусипно і безкорисливо піклується про духовний стан людей та навертає заблукалі душі до Господа.

Вчителем Слова Божого, який систематично наставляє паству Христову в основах здорового Біблійного вчення.

"Сіллю землі і Світлом для світу", Проповідником і Просвітителем, який проголошує істину Божу та активно поширює принципи християнського світогляду, етики, моралі і культури поведінки в усіх сферах суспільства.

Рабом Ісуса Христа, Вірним Служителем, який жертовно і самовіддано працює на ниві Христовій та у простоті серця, в смиренні і послуху виконує волю свого Господаря.

"Добрим Самарянином", Доброчинцем, який щиро піклується про потреби нужденних та являє християнську любов і милосердя скривдженим.

Праведником, який живе вірою, цілком покладається на Господа і в усьому прагне дотримуватися Заповідей Божих та бути зразком благочестя і законослухняності.

"Совістю нації", Пророком Божим, який чесно і неупереджено вказує на гріхи й духовні проблеми людей і всього суспільства та проголошує волю Божу на владу, народ, країну і континенти.

Нареченою Христовою, яка готується до Другого Пришестя Господа Ісуса Христа та очікує Вічного і Блаженного Життя з Ним на Небесах.

Церква є Стовпом і Утвердженням Істини та Миротворцем, який несе у світ Благу Звістку про примирення кожної людини з Богом, ближнім та самою собою. Тому Церква засуджує будь-які прояви аморальності, беззаконня, несправедливості, брутальності, агресії та насильства. Церква завжди виступає за мир і стабільність, за законність і правопорядок, за рівність і справедливість, за повагу до прав і свобод людини, а також за духовний і соціально-економічний розвиток країни і кожної особистості. Водночас, Церква залишає за собою право не виконувати ті людські закони, які суперечать Законам Божим.sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...