Главная Обратная связь

Дисциплины:


Технології створення WEB-сторінок та WEB-застосувань.Залежно від технології створення можна виділити наступні типи сайтів:

1. Статичні сайти, що містять статичні HTML або XHTML сторінки. Статичні веб-сторінки - це статичні файли (набір тексту, таблиць, малюнків і т.д.), які створюється за допомогою мови розмітки HTML (мають розширення. Html або. Htm) і зберігаються в готовому вигляді у файловій системі сервера.

2. Динамічні сайти, в яких веб-сторінки генеруються або формуються (створюються динамічно) в процесі виконання запиту користувача. Динамічні сайти бувають двох типів. У першому типі сайтів, веб-сторінки генеруються або формуються з даних зберігаються на сервері в базі даних. У другому типі сайтів веб-сторінки генеруються на стороні клієнтського додатка (в браузері).

3. Flash-сайти - це інтерактивні програми, розроблені в середовищі Macromedia Flash. Основним інструментом розробки flash-програм є векторна графіка (інтерактивна векторна анімація для Web). Flash додає сайтам динамічність і інтерактивність.

4. Комбіновані сайти, в яких використовуються вищевикладені технології створення сайтів.

Сайти по взаємодії користувача з ресурсами веб-сторінки можна розділити на пасивні та активні або інтерактивні.

Технологія створення веб-сторінки статичних сайтів: мова HTML (Hyper Text Markup Language), яка є мовою розмітки гіпертексту та каскадні таблиці стилів CSS (Cascading Style Sheets). CSS використовується для оформлення та форматування різних елементів веб-сторінок, в результаті чого значно знижують розміри веб-сторінок.

Створення веб-сторінок статичних сайтів - це трудомісткий процес. Статичні сайти з пасивними веб-сторінками створюються вручну, за допомогою будь - якого редактора HTML у файловій системі комп'ютера, потім завантажуються на сайт. Створення нових веб-сторінок або редагування існуючих сторінок користувач виконує на ПК в редакторі, а потім знову завантажує на Web-сайт.

Для створення сайту використовують різні засоби: редактори тексту типу Блокнот, візуальні редактори типу Microsoft FrontPage, Macromedia Dreamweaver і безліч інших редакторів, а також конструктори сайтів (дизайнери). Конструктори веб-сайтів розміщуються на деяких сайтах в мережі Інтернет.

Для навчання доцільно використовувати редактор Microsoft FrontPage - це візуальний HTML редактор, який входить до складу додатків Microsoft Office. Але створення реального сайту краще виконувати в русифікованому редакторі Macromedia Dreamweaver 8 з використанням технології CSS. Необхідно відзначити, що з метою швидкої завантаження веб-сторінок їх розміри не повинні перевищувати 20 Кбайт.

Залежно від розв'язуваних завдань для створення сайту вибирають ту чи іншу мову серверних скриптів. Для створення малих і середніх інтерактивних сайтів доцільно застосувати мова сценаріїв PHP.

Flash-сайти

Технологія Flash призначена для створення векторних графічних додатків. За допомогою Flash можна створити повноцінну сторінку-ролик для Web, але при цьому інформація розбивається на великі файли, для завантаження яких потрібно багато часу.

sdamzavas.net - 2017 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...