Главная Обратная связь

Дисциплины:


генерал внутрішньої служби України В.Ю. ЗахарченкоМІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 

 

22.10.2012 м. Київ 940.

 

 

Про організацію реагування на повідомлення про кримінальні правопорушення, інші правопорушення, надзвичайні ситуації та інші події, та забезпечення оперативного інформування в органах і підрозділах внутрішніх справ України

 

 

Відповідно до Кримінального кодексу України, Кримінального процесуального кодексу України, Закону України “Про міліцію” та з метою покращання організації реагування на повідомлення про кримінальні правопорушення, інші правопорушення і події та забезпечення оперативного інформування в органах і підрозділах внутрішніх справ України

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити:

1.1. Інструкцію з організації реагування органів внутрішніх справ на повідомлення про кримінальні правопорушення, інші правопорушення, надзвичайні ситуації та інші події, що додається.

1.2. Інструкцію про оперативне інформування в органах і підрозділах внутрішніх справ, внутрішніх військах та навчальних закладах МВС України, що додається.

1.3. Перелік кримінальних правопорушень, інших правопорушень, надзвичайних ситуацій та інших подій, інформація про які подається до МВС України, головних управлінь, управлінь МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, на транспорті, Головного управління внутрішніх військ МВС України (далі – Перелік), що додається.

1.4. Форми звітів про діяльність підрозділів внутрішніх військ МВС України, що додаються.

2. ГУМВС, УМВС, ДМЗ (Зінов П.І.), ДФЗБО (Копитов С.М.), Головному штабу (Лазарев А.А.) ужити заходів щодо максимального забезпечення чергових частин органів і підрозділів внутрішніх справ:

2.1. необхідними для оперативного реагування на повідомлення про кримінальні правопорушення, інші правопорушення та події спеціальними засобами, засобами зв’язку, витратними матеріалами і озброєнням, оперативною, криміналістичною та іншою технікою;

2.2. автотранспортом із розрахунку один автомобіль на кожну слідчо-оперативну групу, один автомобіль на кожну оперативну групу, для кожного міськрайліноргану, як мінімум, ще один автомобіль (для апарату ГУМВС, УМВС – не менше двох) для виконання інших завдань, а також пально-мастильними матеріалами (без установлення ліміту). Заборонити використання автотранспорту, закріпленого за черговою частиною, для виконання завдань, не пов’язаних з діяльністю добового наряду (конвоювання спецконтингенту, проведення слідчих дій, виставлення постів та заслонів під час уведення в дію оперативних планів);2.3. сучасними спеціальними системами документування мовленнєвої інформації для обов’язкової фіксації всіх телефонних розмов та радіопереговорів.

3. Департаменту інформаційно-аналітичного забезпечення (Аршинов І.А.) у взаємодії з Головним штабом та іншими зацікавленими структурними підрозділами апарату МВС України вжити заходів щодо запровадження системи єдиного електронного обліку в органах і підрозділах внутрішніх справ України заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення, інші правопорушення, надзвичайні ситуації та інші події, автоматизації контролю за прийняттям за ними рішень згідно із законодавством, використання цієї інформації в інтегрованій інформаційно-пошуковій системі ОВС.

4. Начальникам ГУМВС, УМВС, управлінь територіальних командувань внутрішніх військ забезпечити негайне інформування телефоном чергової частини МВС України про виникнення надзвичайних ситуацій або подій, зазначених у пунктах 42, 43, 55, 57, 58, 59 Переліку, з подальшим наданням уточненої інформації згідно з формами повідомлень про надзвичайні ситуації та події.

5. Головному управлінню внутрішніх військ (Шуляк С.М.) інформаційно-аналітичні матеріали про стан підрозділів внутрішніх військ подавати за належністю щоквартально до 20 числа першого місяця наступного кварталу згідно з додатком до підпункту 1.4 цього наказу.

6. Керівникам структурних підрозділів МВС України, начальникам ГУМВС, УМВС, міськрайлінорганів, управлінь територіальних командувань, командирам з’єднань та військових частин внутрішніх військ, ректорам вищих навчальних закладів МВС України в місячний строк організувати вивчення особовим складом цього наказу та додатків до нього, прийняти заліки і керуватися ним у службовій діяльності.

7. Уважати таким, що втратив чинність, наказ МВС України від 4 жовтня 2003 року № 1155 „Про вдосконалення реагування на повідомлення про злочини, інші правопорушення і події та забезпечення оперативного інформування в органах і підрозділах внутрішніх справ України”, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 1 березня 2004 року за № 259/8858 (зі змінами).

8. Головному штабу (Лазарев А.А.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

9. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра генерал-полковника міліції Черних С.П. та заступників Міністра відповідно до розподілу обов’язків.

10. Наказ оголосити особовому складу органів і підрозділів внутрішніх справ України.

11. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

 

Міністр

генерал внутрішньої служби України В.Ю. Захарченко

sdamzavas.net - 2022 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...