Главная Обратная связь

Дисциплины:


Е. Антигенна структура439. Зареєстровано спалах харчового отруєння, пов'язаного із вживанням кондитерських виробів, що зберігалися при кімнатній температурі і при виготовленні яких використовували качині яйця. Які мікроорганізми могли викликати це захворювання?

А. Кишкова паличка

В. Сальмонели

С. Стафілококи

Д. Легіонели

Е. Холерний вібріон

440. При бактеріологічному дослідженні випорожнень повара ресторану, у якого клінічні прояви захворювання відсутні, на вісмут-сульфітному агарі виросли дрібні колонії з металевим блиском. Які це можуть бути мікроорганізми?

А. Сальмонели

В. Шигели

С. Ешеріхії

Д. Стафілококи

Е. Стрептококи

441. При бактеріологічному дослідженні блювотних мас від хворих виділені грамнегативні палички середніх розмірів із заокругленими кінцями, рухливі, які аглютинуються із сальмонельозною О-сироваткою групи В. Ідентичні мікроорганізми виявлені в м'ясному салаті, який напередодні вживали всі захворілі. Про збудників якого захворювання можна думати в цьому випадку?

А. Сальмонели - збудники гострого гастроентериту

В. Сальмонели - збудники черевного тифу

С. Сальмонели - збудники паратифу А

Д. Ешеріхії - збудники харчової токсикоінфекції

Е. Протеї - збудники харчової токсикоінфекції

442. Хлопчик, 12 років, знаходиться в лікарні з підозрою на харчову токсикоінфекцію. При посіві фекалій хворого на середовище Ендо виросла велика кількість безбарвних колоній. Який мікроорганізм можна з найбільшою імовірністю виключити з числа можливих збудників захворювання?

А. Рsеudоmоnаs аеrugіnоsа

В. Sаlmonеllа еntеritidis

С. Ргоtеus vulgаrіs

Д. Еsсhеrісhіа соlі

Е. Yеrsіnіа еntеrосоlіtіса

443. У більшості запрошених, котрі побували на банкеті, після 12 годин з'явилися блювота, біль у животі, діарея, підвищення температури. З анамнезу з’ясувалося, що всі гості вживали м'ясний салат, мариновані огірки, кабачки, картоплю, булочки з кремом, фруктові соки. Які з перерахованих мікроорганізмів імовірніше всього будуть виявлені при бактеріологічному дослідженні матеріалу від хворих?

А. S. еntеritidis

В. С.botulinum

С. S. аurеus

Д. Е. сoli

Е. С. pеrfringеns

444. Від хворого на токсикоінфекцію виділено чисту культуру, яку ідентифіковано як Sаlmonеllа еntеritidis. У даному випадку мова йде про належність до:

А. Серотипу

В. Виду

С. Роду

Д. Хемовару

Е. Біовару

445. Харчове отруєння виникло у декількох чоловік, що відзначали ювілейну дату за святковим столом. Крем для торта був приготований з використанням качиних яєць. До якого роду найімовірніше відносяться бактерії, що викликали захворювання?

А. Sаlmonеllа

В. Shigеllа

С. СlostridiumД. Yersinia

Е. Corynebacterium

446. Зареєстровано спалах харчового отруєння, пов’язанний з використанням кондитерських виробів, що зберігались при кімнатній температурі і при виготовлені яких використовували качині яйця. Які мікроорганізми могли викликати це захворювання?

А. Легіонели

В. Кишкова паличка

С. Стафілококи

Д. Сальмонели

Е. Холерний вібріон

447. Відбувся спалах гастроентериту після званого обіду. У 12 з 23 чоловік протягом 24 годин після обіду розвинулися симптоми діареї, головний біль, біль у животі, нудота, блювання, підвищення температури. Причиною спалаху виявився салат, в приготуванні якого були використані сирі яйця. Який мікроорганізм був найбільш вірогідною причиною спалаху:

А. Sаlmonеllа еntеritidis

В. Ентеротоксигенна Е.coli

С. Vibrio cholerae

Д. Shigеllа dysenteriae

Е. Vibrio parahaemolyticus

 

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...