Главная Обратная связь

Дисциплины:


С. Титрування методом агарових шарівД. Ультрацентрифугування в градієнті густини

Е. Посів на живильне середовище

1088. У бактеріологічній лабораторії проводиться дослідження якості питної води. Її мікробне число виявилося близько 100. Які мікроорганізми враховувалися при цьому?

А. Усі бактерії, що виросли на поживному середовищі

В. Бактерії групи кишкової палички

С. Бактерії патогенні для людей і тварин

Д. Умовно-патогенні мікроорганізми

Е. Ентеропатогенні бактерії і віруси

1089. При визначенні мікробного числа повітря в лікарняній палаті виявилося, що воно складає 1500 клітин/м3. Які групи мікроорганізмів враховувалися при цьому?

А.Стафілококи і гемолітичні стрептококи

В. Бактерії і віруси - збудники респіраторних інфекцій

С. Усі бактерії, що виросли на поживному середовищі

Д. Збудники госпітальних інфекцій

Е. Усі патогенні й умовно-патогенні бактерії

1090. Під час санітарно-бактеріологічного дослідження водопровідної води одержали такі результати: загальна кількість бактерій у 1 мл – 80 кл, колі-індекс – 3. Як розцінити результат дослідження?

А. Якість води сумнівна.

В. Вода придатна для вживання

С. Якість води дуже сумнівна

Д. Вода забруднена

Е. Вода дуже забруднена

1091. Під час санітарно-бактеріологічного дослідження води методом мембранних фільтрів виявлені дві червоні колонії на мембранному фільтрі (середовище Ендо), через який пропустили 500 мл досліджуваної води. Розрахуйте колі-індекс і колі-титр досліджуваної води

А. 4 і 250

В. 2 і 500

С. 250 і 4

Д. 500 і 2

Е. 250 і 2

1092. Для оцінки придатності питної води проведено бактеріологічне дослідження. Який показник характеризує кількість бактерій групи кишкової палички, що містяться в 1 л?

А. Перфрінгенс-титр

В. Колі-титр

С. Титр колі-фага

Д. Колі-індекс

Е. Мікробне число

1093. При перевірці стану повітря в операційній перед оперативним втручанням за домогою седиментаційного методу виявлено 5 дрібних округлих колоній, навколо яких було чітко видно зону гемолізу. На яке середовище були зроблені посіви?

А. Левіна

В. МПА

С. Ендо

Д. ЖСА

Е. Кров'яний МПА

1094. Дослідження повітря в операційній показало, що воно не задовольняє санітарно-бактеріологічним нормам. Виділення яких мікроорганізмів дозволило зробити такий висновок?

А. Сарцини 200/м 3

В. Актиноміцети 100/м 3

С.Кишкова паличка 10/м 3

Д. Гемолітичний стрептокок 5/м 3

Е. Золотистий стафілокок 3/м 3

1095. У лабораторію харчової гігієни обласної СЕС доставлено вилучений у продавця на ринку м'ясний фарш із яловичини. У покупця виникли сумніви щодо якості фаршу. Він вважає, що фарш виготовлений із собачого м'яса. Яка імунологічна реакція дозволяє перевірити якість доставленого продукту?А. Реакція преципітації

В. Реакція Кумбса

С. Реакція аглютинації

Д. Реакція опсонізації

Е. Реакція імунофлюоресценції

1096. У лотку приватного підприємця продавався м'ясний фарш, виготовлений, за словами продавця, з яловичини. Однак у санітарного інспектора виникла підозра, що фарш виготовлений із собачого м'яса. За допомогою якої реакції можна ідентифікувати цей харчовий продукт?

А. Флокуляції

В. Зв'язування комплементу

С. Аглютинації

Д. Кільцепреципітації

Е. Імуноферментного аналізу

1097. До інфекційного відділення лікарні поступили троє студентів, які мешкають в одній кімнаті гуртожитку, з діагнозом ‘гострий гастроентерит’. Захворювання настало після вживання вареного м'яса, що зберігалося при кімнатній температурі протягом доби. Який найбільш ймовірний результат посіву патологічного матеріалу (промивні води шлунка і фекалії) на поживні середовища?

А. Блакитні колонії на лужному агарі

В. Малинові колонії на середовищі Ендо

sdamzavas.net - 2017 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...