Главная Обратная связь

Дисциплины:


Танкової роти для вечірньої перевірки у квітені 2010 року№ з/п Військове звання Прізвище, ім’я та по батькові Для відміток
   
1. Ст.с-нт Іванов Петро Миколайович + + +
2. С-нт Петров Павло Іванович Хв. Хв. +
3. Солдат Смирнов Микола Андрійович н + +
4.                  
5.                  
    Прикомандировані              
1.                  
Підпис п/п п/п п/п        

Командир роти: капітан І.І. Петренко

 

В іменний список військовослужбовці роти заносяться в порядку штатно-посадового розрахунку. Особи, які тимчасово прикомандировані до підрозділу, записуються в кінці списку.

Військовослужбовці, які зараховані наказом Міністра оборони в списки роти назавжди або почесними солдатами, записуються на початку списку.

Іменний список підписується командиром підрозділу.

Крім того, для достовірного знання чисельності особового складу та його знаходження, командиром роти (батальйону) ведеться стройова записка роти (батальйону). Розмір стройової записки відповідає розміру посвідчення особи.

Дані стройової записки уточнюються щоденно на 18.00.

Облік особового складу в роті веде писар. А за відсутності такої посади в штаті – старшина роти або інша посадова особа, призначена командиром роти.

Облік особового складу в батальйоні ведеться:

– на особовий склад управління батальйону і підлеглі йому спеціальні підрозділи (взводи) – книга обліку особового складу за формою № 1.

навесь особовий склад батальйону – книга штатно-посадового обліку особового складузаформою № 4.

Облік особового складу в батальйоні веде писар під безпосереднім керівництвом начальника штабу батальйону, а за відсутності в штаті посади писаря – начальникштабу або інша посадова особа, призначена командиром батальйону.

Зарахування особового складу до списків частини і виключення зі списків, а також внесення в облікові документи змін, що мали місце в персональних облікових даних військовослужбовців, працівників ЗС України і службовців, крім цивільної освіти, вступу до шлюбу, розривання шлюбу, народження дітей, проводиться тільки на основі наказів по стройовій частині.СТРОЙОВА ЗАПИСКА

__ роти (батальйону) _____ бригади

“___” _____________ року

 

Вид обліку   Особовий склад   Зброя   Озброєння і техніка  
офіцери прапорщики сержанти солдати всього автомати карабіни ручні кулемети ротні кулемети і т. д. ін БМП БТР танки тягачі і т. ін
За штатом                                                              
За списком                                                              
У строю                                                              
Відсутні                                                              

Командир роти (батальйону, бригади) ____________________________

(військове звання, підпис)

Примітки:

1. У стройовій записці батальйону на звороті зазначаються військові звання та прізвища командирів рот, починаючи з першої роти, а в стройовій записці полку, крім того, – військові звання та прізвища командирів батальйонів.

2. Стройова записка після заповнення зберігається як документ для службового користування, і, за потреби, знищується у певному порядку.

 

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...