Главная Обратная связь

Дисциплины:


Порядок забезпечення продовольством, норми забезпеченняПродовольче забезпечення у мирний час організовується і здійснюється на підставі наказу Міністра оборони України № 402 від 09.12.2002 року “Положення щодо продовольчого забезпечення у мирний час.”

Військовослужбовці, які мають право на одержання продовольчого пайка, прибувши у військову частину зараховуються на продовольче забезпечення наказом командира частини з будь-якого прийому їжі (сніданку, обіду, вечері) в залежності від часу прийому їжі.

Підставою для зарахування на продовольче забезпечення є атестат на продовольство. Він є документом, що підтверджує до якої дати і за якими нормами задоволений військовослужбовець. У тому випадку, коли військовослужбовець втратив атестат на продовольство (загублений, викрадений) він зараховується на продовольче забезпечення на підставі його рапорту, в якому вказує причину відсутності атестата та до якої дати він забезпечений продовольством. Одночасно проводиться запит дубліката атестата з військової частини, що видала атестата на продовольство. При порушеннях, пов’язаних з використанням атестата на продовольство (приховання атестата чи знищення його), або розбіжності даних рапорту з дублікатом атестата військовослужбовець притягається до відповідальності.

Військовослужбовці, що забезпечуються продовольством, під час вибуття із військової частини знімаються з продовольчого забезпечення з будь-якого прийому їжі в залежності від часу їх вибуття на підставі наказу командира частини з видаванням атестата на продовольство.

Постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2002 року № 426 «Про норми харчування військовослужбовців Збройних Сил та інших військових формувань» затверджено норми харчування і норми заміни продуктів харчування військовослужбовців Збройних Сил та інших військових формувань.

Зазначеною Постановою тимчасово призупинено виплату встановленої вартості норм харчування за період відпустки військовослужбовцям строкової військової служби, курсантам вищих військових навчальних закладів крім військовослужбовців строкової військової служби і курсантів вищих військових навчальних закладів із числа сиріт, осіб, позбавлених батьківського піклування або в яких один із батьків загинув під час виконання обов’язків військової служби, а також під час перебування зазначеної категорії громадян у відпустці у зв’язку з хворобою.

Для особового складу ЗС України в залежності від норм забезпечення встановлено триразовий прийом їжі. Згідно з вимогами Статуту внутрішньої служби час між прийомами їжі не повинен перевищувати 7 годин. З урахуванням цього під час складання розпорядку дня військової частини сніданок планується до початку занять, обід – після кінця основних занять, вечеря – за 2-3 години до сну. Після обіду, не менш ніж за 30 хвилин не дозволяється проводити заняття чи роботи. Прийом їжі в точно встановлені розпорядком дня години, впливає на апетит та засвоювання їжі.

Таблиця 4.

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...