Главная Обратная связь

Дисциплины:


ХАРАКТЕРИСТИКА ОСНОВНИХ ВИРОБНИКІВ М’ЯКИХ МЕБЛІВВСТУП

 

Оснащення квартири, офісу або приміщення меблями, її розстановка, створення інтер'єру, де вирішальна роль відводиться меблям, - все це невіддільне від поняття підвищення матеріального і культурного рівня нашого народу, оскільки мова йде про складової частини, одній з ланок життєвого середовища, найбільш повно розкриває суто особисте життя людини.

З величезної кількості речей і предметів, які оточують людину і якими він користується, меблям відводиться чільне місце. Просто важко уявити, як можна обійтися без меблів сьогодні сучасній людині.

АКТУАЛЬНІСТЬ. Тема курсової роботи актуальна, особливо зараз, коли у виробництво залучаються нові технологічні процеси, які сприяють поліпшенню якості, вдосконалюється технічний рівень підприємств, що виготовляють меблі для сидіння і лежання, з’являється високовиробниче обладнання, інструмент та технологічне устаткування, вдосконалюється архітектурно–художні форми і конструкція м'яких меблів, покращується естетичний вигляд, підвищуються надійність і витривалість меблів. Все це природно збільшує вимоги споживачів до вибору м`яких виробів, а особливо загострюється увага на ергономічних властивостях. Споживач виявляє завищену увагу до комфортності використання виробу, який саме механізм у даному виробі і чи зручно його використовувати, які наповнювачі і чи практичні у використанні матеріали для оббивки. Всі ці чинники повинен враховувати виробник під час виробництва, і саме цими показниками керується споживач під час вибору м`яких меблів.

Майже половину свого життя людина проводить у своєму будинку і на роботі. Меблі існують для нас. Тому перед творцями меблів стоять основні завдання: конструювати меблі не тільки досконалу і раціональну з точки зору її функціонального призначення, але створювати красиві, зручні за формою зразки. Набір меблів, що складається нехай навіть з розрізнених, найпростіших предметів, перетворює житловий простір в квартиру.

У формі і обробці меблів, її забарвленні, структурі матеріалу і т.п. виразно простежуються специфічні національні риси, вплив епохи, навіть географічні або територіальні характерні ознаки. Функціональне призначення меблів, окремих предметів обстановки завжди займало провідне місце при конструюванні меблевих комплектів. Історія меблів, її вдосконалення, зміна її форми є однією із сторін тенденції і у розвитку художніх форм.

Сучасні меблі характеризується раціональністю, відповідністю призначенням і розмірам житлових приміщень, взаємозамінністю окремих деталей, матеріалів з високими технологічними властивостями.

Метоюданої курсової роботи є вивчення асортименту та споживчих властивостей м’яких меблів. Для досягнення поставленої мети необхідне рішення наступних завдань, а саме:- Показати видовий асортимент м’яких меблів і охарактеризувати матеріали, які застосовуються;

- Складання класифікації даної групи товарів;

- Вивчення споживчих властивостей і їх показників;

- Дослідження факторів, що зберігають споживчі властивості м’яких меблів.

 

ХАРАКТЕРИСТИКА ОСНОВНИХ ВИРОБНИКІВ М’ЯКИХ МЕБЛІВ

Характерною рисою українського меблевого ринку останніх років експерти називають стабільне зростання пропозицій від приватних фабрик.

Сьогодні в Україні діє 528 зареєстрованих меблевих підприємств, ще близько тисячі виробничих точок, що працюють в тіньовому секторі і не мають статусу юридичних осіб. Наведу приклади найбільший меблевих виробників.

Стрімко зростаюча фабрика «МебельUA» виробляє корпусні модульні меблі, а також займається продажем меблів для дому ведучих виробників України. З недавнього часу підприємство є регіональним представником фабрики "Улюблений Дім-Алмаз" (м.Волгодонськ, Росія). З 2013 року підприємство відкрило столярне виробництво дитячих двоярусних ліжок з деревини. Всі новинки можна побачити на сайті компанії.

Фабрика «МебельUA» випускає корпусні меблі для вітальні, передпокою, спальні, освоїла сегмент дитячих меблів, виробляючи модульні системи «Піонер», «Піонер-МДФ», а також дитячу «Злата». Перевірена якість меблів і стабільне (без курсових коливань) ціноутворення робить продукцію цієї фабрики конкурентноспроможною.

«Улюблений Дім» - торгова марка, яка вже багато років радує своїх покупців естетично яскравими, якісними та недорогими меблями виробництва компанії «Алмаз».

З моменту заснування компанії у 1995 році в основу її праці покладено принцип постійного прагнення до досконалості. Слідуючи йому, «Алмаз» виробив головні конкурентні переваги своєї продукції - широку модульність і неповторний дизайн меблевих колекцій «Улюбленого Дому». З року в рік команда конструкторів знайомиться зі свіжими ідеями меблевого виробництва на кращих європейських виставках в Італії та Німеччині. А потім втілює їх у нових модульних серіях для будинку. Цьому сприяє систематичне оновлення та впровадження новітнього устаткування всесвітньо відомих брендів "Gardina», «Обстріл», «Biesse», «ORMA» та інших. Гідне якість меблів, її функціональність і - найголовніше - доступна ціна дозволяє продукції ТМ «Улюблений Дім» швидко завоювати свого покупця.

Фабрика по виробництву меблів “Миро-Марк” народилася в 1995 році. Сьогодні це сучасна меблева фабрика з виробничими і складськими площами більше 7000 м2.

Фабрика постійно збільшує і оновлює асортимент меблів. Сьогодні вона поставляє свою продукцію в усі куточки України, а також за її межі. Особливою гордістю і постійною турботою компанії Миро-марк є якість продукції. Виробництво меблів автоматизоване, приміщення де йде виробництво і складування готової продукції і комплектуючих, відповідають усім санітарним вимогам і стандартам. Слід сказати, що хазяї фабрики Мирон і Марко - два брати удвох створюють алегорію і дійсно роблять міцні і надійні меблі в Україні.

Фірма “Миро-Марк” співробітничає з більш ніж десятьма постачальниками комплектуючих в Європі. Дизайн меблів створювали досвідчені італійські дизайнери, які постійно стежать за усіма сучасними тенденціями у світі меблевої моди і технологій. Жодна з галузевих виставок у світі не проходить за рамками уваги Мирона і Марко. Майже в кожній з цих виставок фірма бере участь - виставляє свою продукцію, переймає досвід. На усі комплектуючі які використані при виробництві меблів - є сертифікати якості європейського зразка. Фабрика тісно співробітничає також з українськими виробниками такими, як “Кроно - Україна”.

Меблева фабрика “Луч” - офіційно зареєстрована торгова марка, представлена на ринку меблів з 2000 року. Уся меблева продукція виготовляється на устаткуванні кращих європейських виробників, з використанням сучасних технологій і сертифікованих матеріалів. Гнучка система виробництва і досвід більше ста фахівців дозволяє в оптимальні терміни виконати замовлення будь-яких об'ємів, як стандартних, так і індивідуальних виробів.

Фабрика “Луч” є виробником меблів щонайширшого спектру: для будинку і офісу: для торгових і виробничих приміщень, для учбових закладів і розважальних комплексів. Окрім цього, підприємство самостійно виготовляє МДФ-фасади для меблів і стільниці з штучного каменю, реалізує м'які меблі і меблеву фурнітуру - більше 10 тис.найменувань.

Історія меблевої фабрики «Forte» нараховує вже 15 років. Разом з німецькою фірмою ALNO AG - відомим у Європі виробником кухонних меблів було засновано ТОВ «ФОРТЕ». Зараз дане підприємство є одним із найсучасніших у Польщі, були засновані фабрики в Україні й Росії, відкриті торговельні представництва в багатьох країнах Європи.

На меблевих фабриках «Forte» процеси проектування, виробництва, продажу виробів і обслуговування покупців реалізуються згідно процедур Системи керування якістю, що постійно вдосконалюються. Виробам «Forte», а це спальні, вітальні, предпокої, модульні й дитячі меблі, були привласнені численні нагороди й премії.

Компанія BENELUX GROUP займається виробництвом м'яких меблів і постачаннями корпусних європейських меблів на український ринок на протязі вже більше 15 років. По корпусних меблях компанією BENELUX GROUP ведеться складська програма, що дозволяє в найкоротші терміни доставити Вам вподобану позицію. Виготовлення м'яких меблів з серії DN Design займає 2-3 тижні. Вона має відмінне співвідношення ціна/якість, що обумовлено застосуванням зарубіжних матеріалів (тканини і шкіри) і українською зборкою.

sdamzavas.net - 2019 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...