Главная Обратная связь

Дисциплины:


ХАРАКТЕРИСТИКА ВИРОБНИЧОГО АСОРТИМЕНТУ М’ЯКИХ МЕБЛІВАсортимент м'яких меблів від провідних виробників сьогодні вражає уяву. Схоже, політ фантазії дизайнерів не знає меж: багатий вибір форм і забарвлень, обробка всіх кольорів веселки - від ніжних пастельних тонів до палітри картин Сальвадора Далі. Ясна річ - адже покупки частіше здійснюються «очима», а не розумом. Гарні меблі допомагають зняти навантаження і дозволяють відпочивати і розслаблятися нашому організму. А погані, навпаки, підсилює навантаження. І замість відпочинку ми «отримуємо» ішіас, радикуліт, остеохондроз, міастенію і інші проблеми з хребтом, суглобами і м'язами.

Український ринок м'яких меблів постійно розвивається, збільшується попит покупців, зростає кількість пропозицій виробників. Пiшли в минуле ті часи, коли споживач був вимушений задовольнятися обмеженим асортиментом, притому не завжди вищої якості.

Зараз стало можливим , що під будь - який інтер'єр можна підібрати не тільки модель, але і тип її оббивки, різні системи розкладання, велика кількість фурнітури для виробництва, дозволяє виробнику задовільнити будь - які вимоги і бажання клієнта.

Підприємства пропонують широкий асортимент м'яких меблів для будинку і офісу: кутові комплекти, дивани, крісла, пуфи з екологічно чистих матеріалів по цінах виробника.

Якщо розглядати частку приватних підприємств у виробництві окремих груп товарів, то вони виготовляють 62% від загального числа гарнітурів та наборів, 63% - письмових столів, 60,8% - дитячих ліжок, 56% - крісел-ліжок. Менш популярний у комерційних організацій випуск стільців, табуретів, дитячих меблів.

Підвищення рівня якості меблів від приватних фабрик пояснюється серйозним стрибком у технічному переоснащенні їх виробництв і формуванні команди професійних дизайнерів. Більшість комерційних підприємств самостійно переробляють деревину, мають унікальне імпортне обладнання. Використовуючи в основному білоруське сировину й імпортні комплектуючі, приватні організації домагаються якості в роботі і, відповідно, інтересу з боку споживачів.

За підрахунками учасників ринку, відсоток його зростання складає не менше 12‑15%. Причому найдинамічніше розвивається ринок саме домашніх меблів. Цьому сприяють темпи будівництва житла і ріст платоспроможності населення. За повідомленням прес-служби Міністерства промислової політики, темпи росту меблевого виробництва в Україні за період з січня по червень 2009 р. склали 125,4% порівняно з відповідним періодом 2008 р. В загальному обсязі виробництва основна частка (майже 60%) припадає на домашні меблі, майже 25 % — на офісні і ще 15% — на спеціальні. Щодо структури споживання, то ринок починає поступово змінюватися. Вже сьогодні споживання переходить від дешевого сегмента до середнього, що демонструє прагнення споживача купувати більш якісну продукцію, за яку, звісно, потрібно платити більше. Проте "більше" наразі не означає можливість суттєвих цінових коливань за умов збереження стабільності попиту. Реальний перехід на нові цінові групи товару відбудеться лише під час виходу основних операторів та виробників ринку на роботу з високоякісною продукцією. Вітчизняний виробник переважно є середньою ланкою у зв’язці "ціна-якість". Однак спостерігається постійне зростання попиту на продукцію високої якості, відзначають експерти. І саме в попиті на ексклюзивні меблі свої позиції не здає імпорт. Основний асортимент вітчизняних м’яких меблів, що поступає на внутрішній ринок. Розглянемо по окремим видам:дивани –ліжка на 25%;

дивани – 10%

кушетки на 29%;

крісла на 13%;

банкетки на 6%;

тахти на 17%;[3

5. ХАРАКТЕРИСТИКА АСОРТИМЕНТУ МЯКИХ МЕБЛІВ, ЩО РЕАЛІЗУЮТЬСЯ В МАГАЗИНІ «ЛІВС»

Меблі «ЛІВС» один з лідерів з виробництва м'яких і корпусних меблів на ринку України.

Фабрика «Меблі ЛІВС» розпочала свою діяльність у грудні 1997 року. Якість, а значить, і лідерство наших меблів аргументовано новітнім технологічним обладнанням; високоякісним, постійно поповнюється асортиментом; кращими матеріалами, високим рівнем сервісу і, звичайно ж, висококваліфікованими фахівцями. Всі наші моделі мають державні сертифікати якості, які є ще одним неухильним аргументом високого рівня нашої продукції.

За короткий час, завдяки своїй здатності чуйно реагувати на часті ринкові зміни і миттєво брати на озброєння всі новітні розробки та технології, компанія домоглася успіху.

Мета компанії - задоволений покупець, а це означає створення дизайну що відповідає сучасним стандартам якості. Кожен виробник заявляє, що робить все для своїх покупців, але не кожен виробник здатний підтвердити свої заяви багаторічною історією, всякий етап якої повністю відповідає декларованій філософії та прагненням.

Очевидним тому підтвердженням служать не тільки заслужені нагороди і висока оцінка колег-меблевиків на найбільших виставках, а й вибір, зроблений покупцями, і їх щира вдячність. За статистикою 68% наших клієнтів приходять знову, або радять нас своїм знайомим.

Висока якість, неперевершений дизайн і довіра до нас як до партнерів, допомогло створити нам одну з найбільший торгових мереж на Україні, що складаються з фірмових салонів по всіх регіонах країни. Крім того, наша меблі експортується в більш ніж 20 країн світу, в тому числі: Росію, країни Балтики, Казахстан, Вірменію, Румунію.

Асортимент нараховує близько 500 найменувань, різних колекцій і стильових рішень.

Наймодніші тенденції, використання сучасних технологій, ретельний відбір комплектуючих, більшість з яких закуповується в Європі, багатоетапна система контролю якості, - все це дає можливість створювати меблі, яка подобається не лише українському покупцеві, але споживачам у країнах, куди наші меблі вдало експортується.

М’які меблі преміум класу:

 

«Наталі» Модульний набір з цікавими, що не буденними формами. Наталі Портман - відома актриса. Дуже рано на неї звернуло увагу модельне агентство і запропонувало їй роботу, але Наталі відмовилася і заявила, що хоче бути актрисою. Модульний диван не хоче бути просто диваном, він хотів і став твором мистецтва.
Хвиля приходить з самої середини моря, вона може бути милою і легкою, може бути трохи більше, а так само і величезною. Але ніколи шум хвилі, шум прибою не залишать нас байдужими. З ними ми поринаємо в стан нірвани. Модульний набір «Паола-2» дозволить вибрати вам «хвилю» під ваш настрій: більше або менше, але не залишить вас байдужими. У цьому наборі, що складається з 20-ти модулів, будь-яке ваше бажання може бути виконано.
Екологічний європейський дизайн. Виключне якість матеріалів і ручної збірки. Максимум комфорту і стилю. Якщо Ви шукали щось особливе - це саме те, що вам потрібно.
Класичні лінії підлокітників і спинки "Лувр" додадуть благородства інтер'єру Вашого будинку, а декоративні складки підкреслять чудову фактуру натуральної шкіри або тканини, яку Ви самі оберете для свого дивана. Пружне сидіння при м'якій спинці створить відчуття повного розслаблення і спокою.
Меблі економ класу
Традиційна європейська класика - так можна коротко охарактеризувати цей диван. Без зайвого пафосу, і в той же час з достатньою функціональністю, він доречний практично в будь-якій європейській квартирі. Декорований шпонуванню накладкою, яка надає йому помпезність, при цьому, не роблячи його зухвалим.
Класика завжди актуальна, але ніщо не заважає зробити нам класику більш виразною, цікавою, привабливою. Гранд-3 - це вдосконалений варіант, під сучасний стиль життя, класики. Оздоблення гудзиками, рівні форми, комфортні подушки. Нелегко визначити, з якого часу прийшла ця модель, але легко зрозуміти, що вона досконала. Величезна кількість подушок робить модель дуже м'якою і комфортною, а також надає вишуканість.
Якщо ви готові потонути, розчинитися у просторі - тоді ця модель для вас. «Жаклін» обійме вас, і ви відчуєте себе як у невагомості: плед буде вже не доречний. Все, напевно, в дитинстві мріяли поринути в хмари, вони здавалися такими м'якими і пухнастими - тепер ви можете це зробити. Любов - це всього лише каприз нашого розуму і душі. Для того, щоб показати всі свої достоїнства, цьому дивану необхідний простір. Зручне спальне місце, сучасний механізм трансформації (дуже зручний у використанні), містка ламінована ніша. При цьому загальний вигляд дивана - бездоганний.  
 
Дитячі меблі , крісла
Столики журнальні
Банкетки, пуфи
Іграшки, подушки

 

 

sdamzavas.net - 2018 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...