Главная Обратная связь

Дисциплины:


Типи відувачів на виставці.Психологи, які працюють у галузі вивчення поведінки людини на виставках і ярмарках, поділяють відвідувачів на певні типи, Що допомагає співробітникам стендів визначитися щодо способів Реагування на поведінку відвідувача. Типізація дає змогу визначити певні особливості у підходах до кожного типу відвідувачів.

Фахівцям відомі такі основні типи відвідувачів: раціоналісти, фланери (тобто люди, які відвідують виставку без точно визначені цілі), невпевнені в собі, самовпевнені, набундючені, нервові, новатори, консерватори, випадкові, "туристи", "проспектоїди", язливі, "франти", грубіяни, "шпигуни".

Для сегментування відвідувачів інвестиційних товарів важливо їх розподілити на активних, цілеспрямованих, випадкових та реалістів.

"Раціоналісти". Вимагають виключно професійного підходу, вони сконцентровані тільки на логіці, зазвичай добре підготовлені в темі виставки, ставлять серйозні професійні питання.

"Фланери". Це балакучі відвідувачі, вони багато жартують, хочуть живої атмосфери, настрою свята, нових вражень. Зазвичай віднімають багато часу у стендистів.

"Владні". Це зарозумілі відвідувачі, що демонструють свою перевагу і претендують на роль експерта в темі виставки, потребують особливої поваги.

"Новатори". Заклопотані чинником новизни, спеціально шукають новинки, вимагають доказів, чутливі до логічних і емоційних аргументів.

"Консерватори". Часто налагоджені скептично, не терплять тиску, уважні до аргументації.

"Випадкові". Зазвичай не є цільовою групою, при ефективному обслуговуванні можуть зацікавитися і перейти в розряд потенційних клієнтів.

"Проспектоеды". Збирають, іноді вимагають усе, що дають безкоштовно, накидаються на друкарські матеріали, сувеніри і зникають.

"Грубіяни". Критикують стенд, на якому, знаходяться, хвалять конкурентів.

"Шпигуни". Випитують, збирають інформацію, для конспірації, використовують придуману легенду, неохоче розповідають про себе і своїй

Любителі макулатури Подобається колекціонувати проспекти і іншу друкарську продукцію не залежно від її змісту.

"Круглі очі" Як правило дуже привітні. Дружньо усім посміхаються, демонструю готовність вступити з вами в розмову. Проведіть з ними коротку бесіду, щоб визначити, чи є вони потенційними клієнтами або дозвільними відвідувачами.

Гравці - Перемагати в конкурсах - їх пристрасть, покликання. Вони завжди готові опустити в ящик візитну картку, якщо за це можна хоч що-небудь виграти. Якщо ж для участі в конкурсі потрібно щось більше, ніж просто візитна картка, імена таких людей не потраплять в список ваших потенційнихСкнари - Використовують будь-яку можливість отримати хоч що-небудь дарма.

Індиферентні глядачі - Відверто не зацікавлені в продукції вашої фірми. Уникають вашого погляду або ж розмовляють з супутником. Не привертайте увагу таких відвідувачів. Для них це буде зайве занепокоєння.

Ястреби- Відвідують виставки з єдиною метою - продати вам свої товари/послуги. Типовий приклад - рекламні агенти. Навряд чи стануть вашими клієнтами, але така можливість не виключена. Приділіть їм увагу, якщо є така можливість

Конкуренти - Цей тип людей зазвичай видає себе надмірною обізнаністю і детальними питаннями. Спілкуючись з ними, старайтеся самі більше запитувати, ніж говорити.

 

sdamzavas.net - 2019 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...