Главная Обратная связь

Дисциплины:


Схема 8. Будівлі з перепадом висотиСнігове навантаження на верхнє покриття слід приймати у відповідності зі схемами 1-7, а на нижнє – у двох варіантах: за схемами 1-7 і схемою 8 (для будівель – профіль "а", для навісів – профіль "б").

Коефіцієнт слід приймати таким, що дорівнює

,

де h – висота перепаду, м, яка відлічується від карниза верхнього покриття до покрівлі нижнього і при значенні більш як 8 м приймається при визначенні такою, що
дорівнює 8 м;

, – довжини верхньої ( ) і нижньої ( ) ділянок покриття, з яких переноситься сніг у зону перепаду висот, м; їх слід приймати:

для покриттів без поздовжніх ліхтарів чи з поперечними ліхтарями – =L2 , =L2 ;

для покриттів з поздовжніми ліхтарями – ; (при цьому і слід приймати не менш ніж 0);

т1, т2 частки снігу, що переносяться вітром до перепаду висот; їхні значення для верхнього (т1) і нижнього (m2) покриттів слід приймати залежно від їхнього профілю: 0,4 – для плоского покриття з , склепінчастого з f/L 1/8; 0,3 – для плоского покриття з , склепінчастого f/L>l/8 і покрівель з поперечними ліхтарями. Для понижених покриттів завширшки a < 21 м значення т2слід приймати: m2=0,5 k1 k2 k3, але не менш ніж 0,1, де ; (при зворотному ухилі, показаному на рисунку пунктиром, k2 = 1); , але не менш ніж 0,3 (а – в м; , в град).

 

 

Довжину зони підвищених сніговідкладень b слід приймати такою, що дорівнює:

при але не більш як 16 м;

при , але не більш ніж 5h і не більш як 16 м.

Коефіцієнти , прийняті для розрахунків (показані на схемах для двох варіантів), не повинні перевищувати:

(де h – в м; S0 в кПа);

4 – якщо нижнє покриття є покриттям будівлі;

6 – якщо нижня покрівля є навісом.

Коефіцієнт слід приймати: = 1 – 2 m2.

Примітки:

1. При d1 (d2)>12 м значення для ділянки перепаду довжиною d1 (d2)слід визначати без урахування впливу ліхтарів на підвищеному (пониженому) покритті.

2. Якщо прольоти верхнього (нижнього) покриття мають різний профіль, то при визначенні необхідно приймати відповідне значення т1(т2) для кожного прольоту в межах ( ).

3. Місцеве навантаження біля перепаду не слід враховувати, якщо висота перепаду, м, між двома суміжними покриттями менш як (де – в кПа).

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...