Главная Обратная связь

Дисциплины:


Час виконання завдання – 20 хв, 8 балівВи – випусковий редактор відділу новин однієї з FM-радіостанцій Львова. Упродовж дня журналісти підготували до ефіру 10 новин. Відберіть для ефіру 6 актуальних новин, поставте їх у послідовності виходу в ефір.

УВАГА! Відібрана випусковим редактором інформація до ефіру повинна: а) бути корисною (соціально, економічно) для якомога більшої місцевої аудиторії; б) зачіпати інтереси (політичні, релігійні, культурні) якомога більшої місцевої аудиторії.

Час виконання завдання – 10 хв, 6 балів.

 

  1. Генконсульство Польщі у Львові реєструватиме візові анкети лише через Інтернет
  2. Техпаспорт в Україні замінить довіреність на право керування авто
  3. Табачник очолив «чорний список» держчиновників, що тиснуть на ЗМІ
  4. В Україні тарифи на електроенергію ще двічі зростатимуть
  5. У Львові вимагають від Януковича любити Україну
  6. Янукович працевлаштував Ющенка
  7. Почав роботу ІІІ Весняний діловий форум у Львові
  8. Україна скочується до авторитаризму, – Freedom House
  9. У Львові заборонили продаж пива біля шкіл
  10. Завтра у частині Львова не буде води

 

 

Ви – журналіст одного з інформаційних агентств. На основі наведеного прес-релізу підготуйте актуальну новину для Вашого агентства за такою структурою: заголовок, лід (ньюс), джерело інформації, виклад суті повідомлення, бекґраунд (історія проблеми, людини, події).

Час виконання завдання – 20 хв, 8 балів.

 

Прес-реліз

 

Сьогодні не менш важливу економічну роль в поліпшенні інвестиційного клімату та залучення додаткових інвестиційних проектів на Закарпатті відіграє тісна співпраця представників бізнесу з митницею. Завдяки активній зовнішньоекономічній діяльності понад 900 закарпатських підприємств та налагодженій роботі з ними, Чопська митниця виконує фінансові завдання, поставлені Мінфіном України.

Нещодавно керівник Чопської митної установи Олександр Похилько побував на автомобільному заводі «Єврокар», де на власні очі пересвідчився у збільшенні виробництва найпотужнішого імпортера в області та більш детально ознайомився з його роботою. Пожвавлення виробничої активності заводу у минулому році та впродовж І кварталу п.р. суттєво вплинуло на зростання його товарообігу, відповідно - збільшилися перерахування митних платежів до бюджету. Так, лише за І квартал 2012 року ПрАТ "Єврокар" сплатив понад 115 мільйонів.

Вдалий приклад залучення з подальшим успішним розвитком іноземних інвестицій продемонстрував Генеральний директор заводу «Єврокар» Олексій Ягічев очільнику митниці безпосередньо на виробництві.

Він розповів, що створене понад 10 років тому підприємство «Єврокар», сьогодні є флагманом за обсягами вкладених інвестицій. А це - понад 250 млн. доларів США. Оснащене сучасним промисловим обладнанням провідних європейських виробників, завод виробляє автомобілі, вузли, деталі, приладдя для автівок та їх двигунів, здійснює технічне обслуговування, а також оптову та роздрібну торгівлю іномарками. Реалізовує стратегію щорічного збільшення обсягів виробництва та розширення модельного ряду продукції. До прикладу, якщо в 2002 році з конвеєра заводу зійшло майже 2 тисячі автівок, то у 2011 році – близько 12 тисяч машин. Нові виробничі потужності заводу дають змогу збільшити рівень локалізації виробництва автомобілів з подальшою перспективою розвитку експорту. Наразі завод «Єврокар» виготовляє весь модельний ряд автомобілів марки «Шкода».«У цьому році плануємо у 1,5 рази збільшити об’єми виробництва автомобілів, відповідно збільшаться об’єми імпорту, - проінформував Олексій Михайлович. - Що стосується перевірки та оформлення вантажів на кордоні, то все відбувається згідно вимог митного законодавства. До прикладу, нещодавно у нас відбулися зміни в ціноутворенні на комплектуючі «Шкоди», що безпосередньо впливає на митну вартість. Ми до цього підійшли конструктивно, спільно з митницею визначено чіткі цінові діапазони. У результаті - підприємство не відчуло жодних проблем або зволікань в митному оформленні».

Тож, при наявності чітких та прозорих правил гри, бізнес нарощуватиме темпи своїх виробничих потужностей, а бюджет області наповнюватиметься мільйонними перерахуваннями податків та зборів.

Довідково: За період іноземного інвестування в закарпатський край залучено понад 350 млн. дол. США прямих іноземних інвестицій. За статистикою, кожен четвертий закарпатець працює на підприємствах з іноземними інвестиціями та майже дві третини продукції області вироблено саме на них.

 

Вікторія Сенгетовська,

прес-секретар Чопської митниці

 

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...