Главная Обратная связь

Дисциплины:


Додавання гіперпосиланьЗа допомогою гіперпосилань можна переходити від одного слайда до іншого, до розташування в локальній мережі або в Інтернеті або навіть до іншого файлу або програми.

Виділіть текст, після клацання якого має активуватися гіперпосилання.

Також можна виділити об'єкт (наприклад, картинку або рисунок SmartArt).

На вкладці Вставка у групі Ссылки клацніть команду Гиперссылка.

У діалоговому вікні Додавання гіперпосилання натисніть у розділі Связать с кнопку, яка відповідає бажаному місцю призначення гіперпосилання (тобто місцю, куди воно спрямовує користувача).

Наприклад, щоб перейти до іншого слайда в цій презентації, натисніть кнопку местом в документе.

Знайдіть і клацніть місце призначення гіперпосилання, внесіть необхідні зміни в полях Текст і Адреса та натисніть кнопку ОК.

Створення гіперпосилання на слайд із тої самої презентації

У звичайному режимі перегляду презентації виділіть текст або об’єкт, який потрібно використати як гіперпосилання.

На вкладці Вставка в групі Связи виберіть пункт Гиперссылка.

У списку Связать с виберіть параметр місцем у документі.

Виконайте одну з таких дій:

· Посилання на вибірковий показ у поточній презентації:

1. У списку Виберіть місце в документі виберіть вибірковий показ, який потрібно використати як місце призначення гіперпосилання.

2. Установіть прапорець Показати та повернутися.

· Посилання на слайд у поточній презентації

В області Виберіть місце в документі виберіть слайд, який потрібно використати як місце призначення гіперпосилання.

Назначение действия встроенной кнопке или рисунку

Скрыть все

Управляющие кнопки — это встроенные фигуры кнопок (расположенные в коллекции фигур), которые можно добавить в презентацию, а затем назначить им действие. Это действие будет выполняться при нажатии кнопки или наведении на нее указателя мыши. Кроме того, можно назначить действия картинкам, рисункам или тексту в рисунках SmartArt. Тогда при просмотре презентации можно будет нажать управляющую кнопку или навести на нее указатель мыши, чтобы:

  • перейти к следующему, предыдущему, первому или последнему слайду, к последнему просматривавшемуся слайду, к слайду с определенным номером, перейти к другой презентации Microsoft Office PowerPoint или к веб-странице;
  • запустить программу;
  • запустить макрос (Макрос. Действие или набор действий, используемые для автоматизации выполнения задач. Макросы записываются на языке программирования Visual Basic для приложений (VBA).);
  • воспроизвести звуковой клип.

Примерами встроенных фигур управляющих кнопок, которые можно найти в галерее фигур, являются направленные вправо и влево стрелки, интуитивно понятные символы для перехода к следующему, предыдущему, первому и последнему слайду, для воспроизведения видео и звуков и т. д.

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...