Главная Обратная связь

Дисциплины:


Зараження курячих ембріонів є основним методом накопичення вірусу грипу. Що попередньо додають до матеріалу (змиву з носоглотки) перед інфікуванням курячого ембріону?Практичне заняття №2

З інфекційної лікарні до патолого-анатомічного відділення доставили труп раптово померлої людини з клінічним діагнозом "грип". Які дослідження вірусологу необхідно провести для підтвердження діагнозу?

З метою попередження сезонного підйому захворюваності на грип у навчальних закладах провели активну імунізацію дітей та підлітків. Який препарат був використаний для імунізації?

За результатами вірососкопії клітинного моношару, який був інфікований матеріалом від хворого, лікар поставив діагноз "респіраторно-синцитіальна вірусна інфекція". Які зміни у культурі клітин викликав цей вірус?

У вірусологічній лабораторії проведено зараження курячих ембріонів змивом з носоглотки хворого на гостру респіраторну інфекцію. Вірусолог виділив вірус, який спричинив аглютинацію 1% зависі курячих еритроцитів. Який вірус виділив вірусолог?

5. Для визначення типу малоактивного вірусу парагрипу використовують:

У дитячому садку епідеміолог зареєстрував спалах гострої респіраторної інфекції. Для підтвердження діагнозу "грип" вірусолог провів експрес-діагностику матеріалу, яка ґрунтується на виявленні у досліджуваному матеріалі (змиві з носоглотки) специфічного вірусного антигену. Яку реакцію застосував вірусолог?

Серологічна діагностика грипу передбачає виявлення зростання титру антитіл до збудника під час дослідження парних сироваток крові хворого. У скільки разів повинен зрости титр антитіл, щоб результат вважався достовірним?

Вірус грипу містить внутрішні антигени: нуклеопротеїнні (NP), полімеразні (P1, P2, P3), матриксний білок (М) та зовнішні антигени - гемаглютинін (Н) та нейрамінідазу (N). Яким антигенам належить основна роль у створенні імунітету проти грипу?

Для вірусологічної діагностики грипу використовують 10-денні курячі ембріони. Яку модель необхідно використати для культивування вірусів парагрипу?

Для діагностики якого захворювання доцільно використати РГГА?

У лабораторію доставили мазки-відбитки з носової порожнини хворого з підозрою на грип. Яке дослідження повинен провести вірусолог для ідентифікації вірусу?

У місті епідемія грипу. Який препарат Ви порекомендуєте людям для неспецифічної профілактики захворювання?

Для ефективної вакцинації населення проти грипу необхідно передбачити ймовірний вірус, який спричинює епідемію. Як правило, збудником є той підсеротип вірусу, проти якого у більшості населення відсутні антитіла. Яку реакцію доцільно застосувати вірусологу для виявлення антитіл у сироватці людей?

У вірусологічній лабораторії було проведено ідентифікацію вірусу грипу. Для цього культуру вірусу після її накопичення у двох рядах пробірок змішали з курячими еритроцитами. У перший ряд пробірок додали діагностичну сироватку типу А (спостерігали утворення аглютинату у вигляді "парасольки" до титру сироватки), до другого - типу В (спостерігали утворення аглютинату у вигляді "ґудзика"). Тип вірусу було визначено як тип В. Яка серологічна реакція була використана для ідентифікації вірусу?

Зараження курячих ембріонів є основним методом накопичення вірусу грипу. Що попередньо додають до матеріалу (змиву з носоглотки) перед інфікуванням курячого ембріону?

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...