Главная Обратная связь

Дисциплины:


Інтерв'ю з Віктором Гаврилюком 

- Як ви вважаєте, з чого повинна почати людина, яка вирішила позбутися хвороб?

- Якщо людина хоче чогось досягти, то повинна розуміти, що Бог – це закон. І якщо людина не переступає Закон, то проблеми не виникають.

Наше здоров'я починається з культури. Скільки існує людина, стільки існує і традиція. Ми втратили свої звичаї, коли поміняли свою релігію. Наші предки славили Право, від цього і походить слово православний. А нам нав'язали релігію, дали одного царя і сказали, що цар – від Бога. До цього князі були вільними, і об'єднувалися лише для відсічі ворогу. Фактично слов'янськими землями правило Віче, яке прислухалося до порад Волхвів (мудреців). Мудреці зберігали в чистоті традиції і пам'ять про предків. Зараз же більшість не знає навіть імені свого прадіда. А людина без коріння – це ніхто. 70 років пам'ять про предків викорчовувалася радянською владою, а до цього – церквою. Наприклад, церква стверджує, що писемність слов'янам принесли Кирило і Мефодій. Це брехня. Писемність на нашій землі існувала за 8-10 тисяч років до приходу Кирила і Мефодія. Існує доказ – Кам'яна Могила, в якій на стелі і стінах висічений календар з написами на кирилиці та латиниці. За цим календарем зараз у нас приблизно 11 008 рік, адже у слов'ян є ще більш стародавній календар, за яким зараз у нас 14 500 рік. Я можу помилятися в точності дати, але важливий тут факт сам по собі. Слов'янська культура набагато старіша єврейської, не кажучи вже про мусульманську.

Раніше русич, перш ніж зрубати дерево для виготовлення човна, молився тиждень і просив вибачення за те, що він забирає життя для справи. А що коїться зараз? Якщо взяти українців – скільки з них посадили у своєму житті дерево? Кожен сотий чи тисячний?

- Минуле важливе, але ж нам доводиться жити зараз – в інформаційну епоху.

- Люди довірили своє життя комп'ютерам. Але штучний інтелект здатний знищити все, що є, тому що в ньому немає Розуму. Спочатку – загальнолюдський інтелект, який побудований на духовності.

Інтелект створив Чорнобиль, хімічні заводи, водневу бомбу. Але в той же час мій інтелект є моїм помічником при зціленні людей. Проте мій розум мені не дозволяє переступити одну межу: я ніколи не можу нашкодити, я не можу собі цього дозволити.

- Звідки у вас ці знання? Чому інші люди не вміють використовувати свій розум, так як ви?

- Справа не в знанні. Ми повірили вченим, у нас одна людина править усім світом. Але не може бути одна людина права, а весь світ неправий. Все поставили з ніг на голову. Ось учений сказав, лікар сказав, президент сказав – а хто вони такі, і чим вони відрізняються від інших людей? Нічим. Усі чиновники - це випадкові люди. Розумна людина ніколи не буде рватися в нинішню владу, там їй робити нічого. Розумні люди є сірими кардиналами, які правлять цією владою.- Який же вихід?

- Кожен повинен для себе створити світ. Наприклад, я живу у своєму світі, і мені немає діла до того, що діється навколо. Люди приходять до мене - я їм допомагаю. Але я не намагаюся змінити світ - я його ніколи не зміню. Але я можу створити свій маленький світ на клаптику землі. Досить 50 або 25 соток. Я розумію природу - природа розуміє мене. На сьогодні я точно знаю, що природа мені не ворог. А якщо вона мій друг, то я можу жити спокійно.

- Мало хто зараз може похвалитися розумінням природи.

- Але ж люди бояться природи. Вони бояться лягти на землю, все ретельно миють, щоб не було мікробів. Я пам'ятаю, коли повернувся з Магаданської області на Україні, мій дід їв моркву прямо із землі, тільки витерши її об штани. Він прожив 97 років. Земля годує, земля дає життя, і її боятися не можна. Але ми боїмося, тому що довели її до теперішнього стану. Води випити боїмося, дихати цим повітрям боїмося, під сонцем бути боїмося, дощу боїмося, гриби збирати боїмося. Скажіть, будь ласка: чи може людина жити в страху?

- По-вашому страх - корінь будь-якої хвороби?

- Сьогодні без лікаря людина не має права ні народитися, ні вмерти. А як же свобода? Бог створив людину і пустив її у райський сад. Сьогодні, якщо ти не ходиш в аптеку і до лікаря, тебе медицина не любить, ти для неї ворог. Але сучасна медицина зайшла в глухий кут. Не можна людину все життя лікувати. Рано чи пізно ліки перестають діяти або починають вбивати людину. Вижити може той, хто адаптувався до цих умов, хто навчився жити, хто став сильнішим навколишнього середовища.

Чому люди хворіють? По-перше, через страх перед невідомим, по-друге, їх переконали, що людина ніхто і ніщо, тільки лікар знає, що робити. У мене виникає питання: чому лікарі хворіють? Приходиш до лікарні під час епідемії грипу, а 70% терапевтів не приймають, тому що захворіли. Але якщо вони не в змозі допомогти собі, як вони вилікують мене?

- Як ми можемо позбутися страху?

- Для того, щоб не боятися, треба знати. Для того, щоб знати, треба знайти ці знання. Ці знання ми сьогодні можемо взяти у тих людей, які прожили життя і не знали, що таке офіційна медицина. 60% нашого здоров'я - це система харчування. 20% - це психосоматика, 14-16% - це стан хребта, суглобів, шкіри і т.п. І тільки 5-6% є випадками, де необхідне втручання хорошого костоправа або хірурга. Лікар - це, перш за все, вчитель. Тому я нікого не лікую. Ще немає жодної людини, яку б я лікував. Я допоміг багатьом людям впоратися з їх проблемами, вказавши їм правильний напрям і пояснивши, що треба робити. Вони це зробили і вижили. Але якщо б вони самі не зробили зусиль, я б нічого не зміг зробити для них.

- І все-таки: хто передав вам ці знання і здібності?

- Я йшов до цього сам. Я живу під Сонцем. Мене носить і годує Земля. Зараз багато вчених говорять про космічну енергію. Не дай Бог, космічна енергія прорветься на Землю - все загине. Сьогодні лікарі кажуть - не можна бути під сонцем - буде рак. Але подивіться, що відбувається в природі. Посійте, що завгодно, накрийте і не дайте сонячного світла, що вийде?

А людину заховати від сонячного світла на півроку, що з нею буде? Рахіт. Тому що є такий вітамін, який утворюється тільки під сонцем - вітамін Д. Сонце - це здоров'я. Людина повинна носити якомога менше одягу, вона повинна бути відкритою і адаптованою до кліматичних умов - ось тоді вона буде захищеною. Ще один варіант. Нам говорять, що фрукти-овочі треба мити, окропом обшпарювати, щоб загинули мікроби. Але коли ви йдете по вулиці, і поряд проїхав автомобіль, піднявши пил, за один раз ви вдихаєте в мільйон разів паразитів більше, ніж на немитому яблуці, сливі, черешні.

- Виходячи з вашого досвіду: чи є невиліковні захворювання?

- На сьогодні я не знаю захворювань, які б не лікувалися. Коли я познайомився зі своєю майбутньою дружиною, у неї був рак четвертої стадії. Зараз нашому сину дев'ять років. Вона жива, здорова і жодного разу відтоді не зверталася до лікарів.

Щоб позбутися, наприклад, раку, треба підвищувати імунітет. Життя - це боротьба. У кожному людському організмі є злоякісні клітини. І є Т-лімфоцити, клітини-кілери. Тобто всередині нас йде постійна війна. Якщо імунітет знижується, злоякісні клітини створюють колонію, починають розширюватися. Це говорить про те, що людині час починати піклуватися про своє здоров'я. Найцінніше, що є у людини - це життя і здоров'я. Ці поняття настільки взаємопов'язані, що людині, яка втратила здоров'я, життя не в радість. Релігія говорить, що хвороба - це покарання за гріхи. При чому тут гріхи? Хвороба - це незнання. Хочу розвіяти ще одну помилку. 90% діагнозів раку помилкові. Є новоутворення, але це не рак. Я можу назвати добру сотню імен, у яких була онкологія і вони по сьогодні живі.

- З якими діагнозами вам доводилося мати справу?

- Фактично з усіма. Я співпрацюю з лікарями, вони вчаться у мене, я багато чому навчився у них. У медицини сьогодні погані результати в першу чергу через низький рівень діагностики. Тому й лікування часто безрезультатне. Якщо лікар візуально не може визначити, в якому стані організм пацієнта, а сподівається лише на аналізи, то він не лікар і займається не своєю справою. 90% хірургічного втручання нічим не виправдані.

- ВІЛ - інфіковані до вас не зверталися?

- Біля Києво-Печерської Лаври є Київський Центр по роботі з ВІЛ-інфікованими. Одного разу я прийшов туди з журналісткою і ми запропонували їм співпрацю. Лікарі всі були «за», але в той день не було завідувачки, і нас попросили прийти наступного дня. Я прийшов. Вона запитує мене: «А як все це буде відбуватися?» Я відповідаю: «Берете аналізи до моєї роботи, під час роботи і через три дні після закінчення роботи». Вона говорить мені, що аналізи дорого коштують. Я відповідаю їй, що заплачу зі своєї кишені. Вона задала мені ще кілька дурних запитань, а потім сказала, що держава робить все, що може, для цих хворих, і вони повинні бути вдячні за те, що лікарі взагалі ними займаються. На цьому наша розмова закінчилася.

Скажу одну річ - такого захворювання як ВІЛ немає. Це афера - викачування грошей. Сказати по правді, СНІД - це гарна годівниця для МОЗ. Ніхто це питання не вирішує, і вирішувати ніколи не буде. Крім МОЗ, навколо цієї проблеми годується багато громадських організацій, які гребуть величезні гроші під свої проекти.

СНІД існує стільки, скільки існує життя. Зараз імунодефіцит можна викликати багатьма ліками, але, перш за все, антибіотиками. Людям потрібно пояснити, що імунітет людини - це 15 000 ферментів, які повинні бути присутніми в організмі. Якщо якихось ферментів не вистачає, виходить, протекторні властивості знижуються, і захисні функції не спрацьовують, організм слабшає, що дає можливість розвиватися певним захворюванням. Кількість ферментів залежить, перш за все, від системи харчування. А для того, щоб людина правильно харчувалася - її треба навчити.

- Ви спостерігаєте своїх пацієнтів у часі?

- У Житомирі є дівчинка Світлана Савицька, яку одного разу до мене привів її батько. Вона прийшла в корсеті, інвалід. Я подивився на неї і кажу: «Ну, що, через три дні будемо танцювати?» Вона: «Як танцювати? Хоча б ходити». А потім сіла й проплакала хвилин сорок. На четвертий день вона прийшла до мене без корсета і станцювала чардаш, сіртакі і циганський танець. Я попрацював з нею і порадив зайнятися плаванням. Після цього я пішов на рік в експедицію. Коли повернувся до Житомира, виявилося, що Світлана стала срібним призером чемпіонату України серед школярів з плавання.

Всі мої інваліди стали повноцінними людьми. Яна Штанько (про цю дівчинку зняли фільм, у неї був кіфоскаліоз 4-го ступеня), яка перша пішла в експедицію, навчається в університеті, вийшла заміж, народила дочку. Олена Климчук, яка виступала на фестивалі «Психо», закінчила університет і працює в дитячому центрі. Саша, у якого була хвороба Бехтерєва, і він не міг навіть поворухнутися через страшний біль у хребті, став всесвітньо відомим фотохудожником, переможцем міжнародного конкурсу, що проходив у США. Про те, що він інвалід, дізналися тільки тоді, коли він не зміг приїхати на вручення нагороди, тому що Україна не змогла забезпечити його приїзд.

Ярослав Ганжа, цироз печінки, водянка, медикаментозна алергія, живе по сьогодні у Рівному. Є жінка в Закарпатті в Віршаві, що майже 30 років лежала нерухомо. Я попрацював з нею, і вже через тиждень вона танцювала «Сім-сорок» на сцені в Трускавці.

Таких прикладів тисячі. Я можу взяти будь-яку людину, позаймаюся з нею два дні по сорок хвилин і все – людина стає зовсім іншою. Часто лише одного заняття достатньо, щоб відновити людини. Протягом останніх двох років не було такого, щоб я працював з людиною більше двох днів. І якщо людина потім займається 3-4 місяці самостійно – я їй більше не потрібен. Я думаю, не так важко знайти для себе щодня 40 хвилин, щоб позайматися.

- Скільки коштує курс лікування?

- Повний курс лікування коштує 100 євро. До курсу додається диск, виготовлення якого - складна і важка технологія, тому що для його запису необхідна апаратура, яка зараз є тільки при НДІ. Я категорично проти того, щоб лікувати людей безкоштовно. Я двадцять п'ять років працював безкоштовно і що я сьогодні маю. Хороша практика - тільки й усього.

- За час бесіди ми кілька разів торкнулися релігійних тем. Хотілося б все-таки зрозуміти ваше ставлення до християнства.

- У християнській релігії тобі кажуть: «Ти повинен вірити!» Це найбільша дурниця. Я свого часу створив багато християнських місій, і сьогодні жалкую про це. Зараз взагалі складно зрозуміти, що таке християнство. Всі б'ють себе в груди і кажуть, що вони одні від Бога, а інші від Диявола. Але якщо почитати Біблію, то там сказано, що Бог створив людину. Кому людина служить - це інша справа, але всі люди від Бога.

- Я думаю, що так чи інакше, бажаючи або не бажаючи, Богу служать всі?

- Богу не треба служити, через нього не можна переступати. Бог - це Закон, не порушуйте його. У нас закон перетворили на віру. І ця віра в одне - що Бог віддав свого єдинородного сина на смерть для того, щоб Він розплатився за всі наші гріхи, в тому числі і майбутні. Щоб ми могли грішити, а потім каятися і все буде в порядку. Тобто можеш прожити життя паразитом, а потім покаятися і ти будеш більше заслужений, ніж той, хто все життя робив добро, але не сповідався.

На сьогодні я добре знаю Біблію, оскільки свого часу закінчив Міжнародний Біблійний Інститут «Логос» у Західній Німеччині, в Белефельді. Так ось: я не бачу нічого, що хоча б якось відповідало християнському способу життя. Коли сьогодні я бачу по телевізору, як Алексій хрестом і кадилом благословляє танки на Чечню, мені стає нудно. Невже Христос навчав цьому? Дві тисячі років пройшло відтоді, як Христа розіп'яли, але спробував хоч хтось зняти його з хреста? Усіх все влаштовує і розпинає Його по сьогодні кожен, кому не лінь. До речі, християнська церква не може називатися православною. Якщо вона православна, то вона вже не християнська. До християнства на Русі люди славили Право. Люди були вільними. Вони боролися за це Право, вони захищали його.

- Як ви ставитеся до спроб відродження язичницьких вірувань?

- Так звана «Рідна віра» зараз стала сектою. У них там є Верховний Волхв, мало не голова Верховної Ради. Ніколи не було верховних волхвів. Волхви - це мудрі люди, які ніколи і нікому не служили. Вони були вільними, тому що тільки вільна людина має можливість Осягати. Тільки вільна людина не боїться сказати правду і відстояти її. А що може слуга або раб, нехай навіть Верховний? Тому волхви ніколи не стояли на чолі церков або культів, це були мудреці, до яких прислухалися або не прислухалися. Культам служили жерці. І якраз вони-то й мали ранги.

На жаль, у нас всі хороші починання дуже швидко перетворюються на секту. Іванівці - секта, анастасіївці - секта. А де ж культура? Біда в тому, що немає мудрості. Адже мудрість накопичувалася тисячоліттями.

- Чи є у вас сокровенне бажання?

- Я хочу створити центр. Не особисто для себе, але щоб люди об'єдналися і створили його разом. У мене є земля на Рівненщині, але мені не вистачає 5000 доларів, щоб її викупити. Якщо я її викуплю, то ми зробимо там Святе Місто, в яке змогла б прийти будь-яка людина незалежно від віросповідання. Це місто, в якому ніхто ніколи не буде жити, але в яке кожен зможе прийти і відчути себе вільним. Достатньо буде 2-3 днів, щоб відчути зміни в собі і зцілитися. Там ніхто нікого не буде лікувати. Мене не будуть знати чи не будуть бачити. Людині достатньо буде просто приїхати і провести там три дні, щоб забути про свої болячки. Відновлювати людей буде сама природа. Я хочу допомогти людям повернутися до природи. Я хочу готувати учнів, які розійшлися б по всій Україні. У цьому центрі я хочу створити умови не лише для реабілітації інвалідів, але і для їх навчання. Плюс створити робочі місця для них. Сьогодні при нормальній підтримці (або хоча б держава просто не заважала!) протягом року можна створити до тисячі робочих місць для цих інвалідів.

- Кого б ви могли порекомендувати з цілителів в Україні?

- Є в Україні цікаві люди, наприклад, Михайло Нечай у Карпатах. Це єдиний мальфар, який є сьогодні в Україні.

- Що значить мальфар?

- Так називають карпатських шаманів. Між іншим, зародився шаманізм в Карпатах.

- Що ви думаєте з приводу офіційної медицини?

- У нас сьогодні медицина виконує політичне замовлення уряду. Є міністр юстиції, міністр освіти, міністр охорони здоров'я - це політичні посади. Чому політики мають вирішувати, що людині треба, а що ні. Головний санітарний лікар сказав, що такого-то числа робимо щеплення всьому населенню. Чим вони це обгрунтовують? На сьогодні щеплення в кожному десятому випадку призводять до негативних наслідків. Маса людей заражаються гепатитом В у лікарнях. Як вони можуть з чимось боротися, якщо у пологових будинках розгулює стафілокок? Моєму синові занесли стафілокок у пологовому будинку, у півтора місяці він проявився, у мене є фотографії, на них страшно дивитися. Ми їм подзвонили, а вони навіть не попросили вибачення. Причому це був так званий елітний пологовий будинок. Я півтора місяця бився, щоб вивести його з цього стану і потім ще п'ять років він не міг їсти нічого білкового, жирного і солодкого. Але через два місяці вони прибігли і сказали: «Ви злочинці, тому що вашій дитині не зроблене щеплення. Ми заявимо на вас, куди слід». Я їм відповів: «Поцілуйте мене в дупу. Ще раз з'явитеся тут - я спущу на вас пса. Щоб я вашої ноги тут не бачив». Зараз моєму синові 9 років. У три з половиною роки він пішов з нами в першу експедицію і брав участь у всіх інших. Два рази він ламав ногу, спав з нами під відкритим небом, бачив урагани. Він жодного разу нічим не захворів і у нього немає жодного щеплення.

Є хороші лікарі я з ними дружу. Лікар-гінеколог, професор, академік Михайло Чернега відтоді, як ми з ним познайомилися, не зробив жодної операції. Ми об'їздили з ним півсвіту. До нас приходили з фіброміомою, полікістозом, мастопатією жінки, яких відправляли на операцію. Він їм казав: народжуйте, народжуйте, народжуйте. Тому що і фіброміома, і мастопатія зароджується в гіпофізі і гіпоталамусі, який контролює всю ендокринну систему. Мінімум раз на чотири роки жінка повинна народити. Якщо жінка не народжує, робить аборти, приймає протизаплідні засоби, в її організмі починаються зміни та розхитується ендокринна система. Але жінка не повинна виходити заміж у 15-17 років. Заміж треба виходити в 25-27 років. До речі, немає щасливішої жінки, у якої багато дітей. Багато дітей - це помічники, вони ростять один одного. У цьому сенсі ми сильно відстаємо від мусульман, індусів чи циган. Християнський світ приречений на вимирання, тому що в християнських родинах зараз переважно одна дитина, зрідка дві.

- Як ваші результати сприймають вчені?

- Ще коли Влад Лістьєв був живий, він запросив мене до Москви, щоб зробити передачу. На цю ж передачу запросили президента Академії Наук Александрова і його дочку. Хвилин 15-20 я демонстрував результати своєї діяльності. Після цього Александров каже: «Це все цікаво, але цього не може бути». Я йому відповідаю: «Знаєте, я можу пробачити глухому або сліпому, але я не можу пробачити дурневі, який бачить і говорить, що цього немає». Він скипів: «Ви нам поясніть!» Я йому: “Вибачте, будь ласка, але хто тут академік? Ви. Хто тут учений? Ви і ваша донька. А я роботяга, я вмію рубати дрова і я їх рубаю. Ви вчений – ви й поясніть. А якщо я повинен пояснювати, то віддайте мені свою зарплату, свої звання і йдіть рубати дрова, а я буду пояснювати, як ви це робите”. Вони кулею вилетіли з цього залу. У залі була аудиторія в 150 осіб. Вони плескали хвилин п'ятнадцять. І Влад мені тоді сказав: «Я вперше тут побачив чоловіка, який хамів поставив на місце».

Зараз всі все знають. О, це біоенергетика, а це сугестія. Всі вони можуть пояснити, от тільки зробити нічого не можуть. Але ж це маячня. Я можу це зробити, але не можу пояснити, але як ти можеш це пояснити, якщо не можеш зробити.

- Я чув, що ви розробили ряд цікавих препаратів?

- Ми створили унікальний бальзам-імуностимулятор «Давид». Добова доза - три краплі з піпетки. Людина, яка його приймає - забуває про застуди, запальні процеси, віруси. Я роблю його на своїй кухні, і місячний курс коштує 5-7 гривень. Нашому Міністерству охорони здоров'я і Фармкомітету цього не треба. Точно так само розробили засіб для нормалізації роботи щитовидної залози. У нас на Україні є унікальні джерела. На їх основі ми створили воду, яка може замінити 70% медикаментів. Але, подаючи цю воду, ми наживаємо багато ворогів, які зацікавлені, щоб люди купували ліки в аптеках.

- Ці засоби надходять у продаж? Де їх можна купити?

- Ні. Для реєстрації потрібні такі гроші (особливо на хабар), яких у мене на даний момент немає. Якщо людина буде сама скуповувати ці трави і готувати відвар, то це обійдеться їй десь у двісті гривень на місяць. Ми зробили витяжку, і завдяки цьому місячний курс буде коштувати п'ять-сім гривень.

- Чи збираєтеся ви проводити навчальні семінари?

- Якщо я буду проводити семінари - я буду готувати Майстрів. Просто слухачі мені не потрібні. Я пройшов по багатьом монастирям. Наприклад, у Камбоджі, в Кампучії монахів нічому не вчать. Живи, дивись. Якщо ти чогось досягаєш, тобі допоможуть піти далі, якщо ні, ти їх не цікавиш. З іншого боку - це дуже хороша школа. Який сенс вчити тупицю? Тільки дарма витратити час і нерви. Вчити треба розумного, того, хто прагне до цього. Людина повинна відбутися як Майстер своїми справами. Такій людині не потрібне буде посилання на мене чи інший авторитет. Людина повинна чомусь присвятити своє життя, обрати свій шлях. Багато до мене приходять і говорять: я хочу у вас повчитися. Я їх запитую: навіщо тобі це, що ти з цим будеш робити? Адже це нелегка ноша. Якщо ти присвятив цьому життя - повернення назад немає. Життя Майстра завжди на виду. Якщо Майстер боїться, що про його життя будуть судити, то це вже не Майстер. Майстер - це той, хто не дав іншим судити погано.

У моїй школі є три ступені, які можна давати всім. Краще звичайно навчатися на природі. Якщо люди хочуть стати волхвами і опанувати тайнознаннями, вони повинні подружитися з природою. Вже після триденного семінару люди зможуть працювати з собою і своїми близькими. За рік чи півтора можна підготувати чудових фахівців.

- Як ви ставитеся до лікувального голодування?

- У минулому році в Іспанії я контролював голодування Голтіса і Слави...

- Я теж пройшов цикл голодувань по Голтісу, попереду суха дев'ятка ...

- Я б не рекомендував. Ніколи не потрібно ходити по лезу. Імунна система при сухому голодуванні працює на межі. Потрібно інше шукати. Потрібно шукати шляхи співіснування з навколишнім світом. Коли в Іспанії я спостерігав за голодуванням Голтіса і Слави, вони за 43 дні голодування скинули по 27 кг, а я, не голодуючи, скинув 23 кг. Є зовсім інші чинники, що дозволяють керувати організмом. Наприклад, зараз я набрав вагу, тому що розраховую йти в експедицію. В експедиції я можу не їсти 20-30 днів, але мої м'язи будуть харчуватися за рахунок жирових клітин, за рахунок слабких і недорозвинених м'язів. Це середовище харчування при фізичних навантаженнях. Мені буде легше переносити навантаження в екстремальній експедиції, ніж Голтісу. Йому буде складніше, тому що у нього немає жирових клітин, тому він буде мерзнути, голодуючи, навіть у теплу погоду.

- Уринотерапія?

- Уринотерапія дуже сильно гасить організм. Справа в тому, що на нирки йде зайве навантаження - вони починають перекачувати мертві ферменти і мертву рідину.

- А як же бути зі свідченнями про позитивні результати уринотерапії?

- Є такий фактор, як психоздоров’я. Наприклад, багато людей допомагають собі самі, переконують себе, що Гаврилюк не може не допомогти. І тут не важливо урина це чи свята вода - важлива сила переконання. Мені доводиться працювати з великими аудиторіями, і якщо, прийшовши до зали, я в чомусь буду сумніватися, люди це відчують. Є багато захворювань, які можна вилікувати, використовуючи тільки психічний фактор. Взагалі я вважаю, що за психологією майбутнє, але не в тому вигляді, в якому вона існує зараз. Зараз справжніх психологів на пальцях можна перерахувати. Психологом потрібно народитися.

- Що ви думаєте про траволікування?

- Люди, які п'ють трав'яні чаї, набагато менше хворіють. Тільки в травах є всі необхідні ферменти. Але важкі захворювання вилікувати одними травами важко, тому що для того, щоб відновити нормальне функціонування організму таким способом, потрібні роки, а, наприклад, рак з'їдає за кілька місяців. Тому фітотерапія - це найкраща профілактика будь-яких захворювань.

- Держава вам хоч якось допомагає?

- Все, що робив у своєму житті - експедиції, розробки і все інше - все це було за мій рахунок. Ніхто не дав ні копійки. Але я уявляю собі, що ми могли б зробити, якби нам виділили грант.

У цьому році я не можу провести експедицію, тому що мені нема за що її спорядити. Мені потрібно 400 доларів, щоб спорядити одну людину плюс 1 долар на день.

- Як так вийшло, що в Європі ваш метод виявився більш затребуваний, ніж в Україні?

- Мною зацікавилася відома британська компанія «Маджестік ТВ», яка має філії в багатьох країнах. Справа в тому, що останнім часом за кордоном відчувається розчарування у фармацевтиці. Так, незважаючи на величезні фінансові вкладення в лікарську індустрію, жодна нація не стала здоровішою, навпаки, хвороби «молодшають», показники захворюваності збільшуються. Тому все більш популярною стає «натуральна» медицина, нетрадиційні методики лікування (хоча правильніше саме їх називати традиційними, оскільки їх застосовують у народі вже тисячі років). За кордоном є фахівці, які відстежують появу цікавих і ефективних методик у всьому світі. Про мене вони дізналися після статей в мережі Інтернет про екстремальні експедиції, проведені мною з дітьми-інвалідами, яким офіційна медицина не змогла запропонувати нічого, крім інвалідного крісла і постійного ліжкового режиму. Однак після реабілітаційних занять за розробленою мною методикою музикотерапії ці діти цілком комфортно почували себе на велосипедах, долаючи сотні кілометрів гірських доріг. І жодна людина не повірила б, що ці хлопці і дівчата мають вердикт: «інвалід».

Один з найбільш багатих світових телепродюсерів запросив мене, щоб особисто познайомитися з методикою музикотерапії і представити її спеціалістам офіційної медицини.

- І як її сприйняли?

- Спочатку по-різному. Скажімо, медики поставилися дуже скептично. На Заході не довіряють голим теоріям. Їм потрібні практичні результати. Але я не хвилювався. Мені не потрібно агітувати людей, метод сам переконує у своїй ефективності. Ефект музикотерапії проявляється дуже швидко. Тому лікарі після клінічного обстеження людей, які займалися за моїм методом, тільки розвели руками і визнали його швидкі й позитивні результати.

- Яких пацієнтів вам запропонували для апробації методу?

- Першими моїми пацієнтами стали ті, хто мене запросив. Це бізнесмени вищого рівня, прагматичні і ділові люди, які вважають за краще не довіряти, а перевіряти особисто. Наприклад, бухгалтер фірми страждав від жорстокого радикуліту. Після двох занять музикотерапією він забув про нього. Всі працівники компанії визнали, що відчули приплив сил, позбулися від нервозності і неприємних відчуттів у тілі. Потім стали звертатися і хворі з серйозними проблемами. Зокрема, дві марокканки з діагнозом «пухлина молочної залози». Одній з них вже зробили операцію з видалення новоутворення. Після цього вона практично не могла рухати рукою, в неї були збільшені лімфовузли і гострі больові відчуття. Інша жінка ще не була прооперована. Завдяки реабілітаційним заняттям музикотерапією у першої марокканки біль зник, лімфовузли набули нормальної величини, почала розроблятися рука, у другої - пухлина зменшилася, підвищився імунітет, покращилися показники крові. Всі ці результати були засвідчені медиками і зняті на кіноплівку.

- Все так серйозно?

- Звичайно. Практично все, що я там робив, документували кінооператори. «Маджестік ТБ» знімає про це фільм, який буде показаний по Євробаченню.

- Медики зазвичай недовірливо ставляться до методик, які діють на весь організм. Адже європейська медицина розібрала людину «на гвинтики» - різні органи, системи, частини тіла.

- Музикотерапія належить саме до методів цілісного впливу на організм. Адже звук (його електромагнітні коливання) діє не на окремі органи - печінку, селезінку чи серце, а на мозок, де міститься інформація про розбалансованість тих чи інших органів і систем, та часто ховається першопричина патологій. Мозок посилає імпульс-команду проблемним відділам. Таким чином запускається механізм саморегуляції організму - очищення від шлаків, токсинів, оновлення крові, посилення обмінних процесів. Як наслідок, зникають запалення, новоутворення, нормалізується стан опорно-рухового апарату, підвищується імунітет. Ось вам і весь секрет музикотерапії. Потрібно тільки займатися. Моя програма відновлює людину повністю. Вона заснована на звуці. Все наше життя складається із звуків. Людина приходить у цей світ і насамперед створює звук. Видих-вдих і відразу крик. Здоров'я - це вібрація клітин. ДНК - це ланцюг молекул, і цей ланцюг засмічується протягом нашого життя. Організм необхідно струсити, щоб вона позбулася від цього сміття. Замість цього ми його постійно засмічуємо, і знущаємося над своїм організмом, як можемо. Я знаю, як активізувати клітину ДНК, які необхідні вібрації, щоб почалося самоочищення організму. При цьому нічого нового я не створював, я використовував те, що є в природі.

- Сьогодні у Вас більше шістдесяти програм музикотерапії. Чим вони відрізняються між собою?

- Одні програми більше спрямовані на фізичну реабілітацію, інші - на творчий та інтелектуальний розвиток. Крім того, підібрані музичні композиції різні за стилем та характером, кому які подобаються. Хоча останній аспект у даному разі не грає вирішальної ролі, тому що звук діє на електромагнітному рівні, вступаючи в резонанс з вібраціями клітин.

- Який, на вашу думку, основний принцип одужання?

- Слід пам'ятати, що немає невиліковних хвороб, а є наше незнання, лінь, страх і безпорадність перед невідомим і нічим не виправдане небажання займатися собою. Ваше здоров'я, як і ваше благополуччя, сьогодення і майбутнє завжди тільки у ваших руках.

Ярослав Яковлєв, 10 серпня 2006 р.

 

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...