Главная Обратная связь

Дисциплины:






Розділ 1. Приклади аналогів програмного продукту. Перед тим як розпочати розробку інформаційної системи для керування фірми з продажу велосипедних товарів



Перед тим як розпочати розробку інформаційної системи для керування фірми з продажу велосипедних товарів, треба ознайомитися з деякими аналогами інформаційних систем такого типу. Даний програмний продукт має багато аналогів, так як кожен магазин повинен мати свою базу даних. Тому й існує потреба в даній інформаційній системі. Деякі з них наведено нижче.

1. http://velomarket.com.ua - сайт київського інтернет-магазину «Velomarket», який містить багато корисної інформації про мережу магазинів цієї компанії . Головна сторінка сайту зображена на рис. 1.1:

Рис. 1.1 Головна сторінка сайту велосипедного

інтернет-магазину компанії «Velomarket»

Основними перевагами компанії «Velomarket» є адекватні ціни на пропонуємий асортимент, что досягається завдяки індивідуальному підходу до роботи з кожним клієнтом.

Головна сторінка сайту надає можливість здійснити навігаційний перехід до необхідної фірми велотоварів, використовуючи для цього або відповідну ссилку або графічне зображення з категорією велосипеду (наприклад, BMX або MTB). Головна сторінка товарів при обранні категорії BMX має такий вигляд (рис. 1.2):

Рис. 1.2 Головна сторінка товарів категорії BMX

Компанія «Velomarket» надає найбільш детальний опис товару, презентації товарів, анонси новинок, що допомагає слідкувати за останніми новинами у велоспорті не лише в межах України, а й у всьому світі.

Окрім продажу велосипедів сайт займається ще й розповсюдженням велосипедних деталів всіх категорій.

На головній сторінці сайту можна побачити команду райдерів, для яких компанія «Velomarket» виступає спонсором, а також галерею фото з ними.

Сайт містить максимум інформації, має зручну навігацію, що робить придбання товарів швидким, зручним та приємним.

Як в будь-якому іншому інтернет-магазині в магазині компанії «Velomarket» реалізований пошук за каталогом, в якому треба лише вказати, наприклад, фірму необхідної деталі для велосипеду та пошук підбере всі деталі саме необхідної фірми, які продаються в магазині.

Для своїх клієнтів магазин «Velomarket» завжди здійснює знижки на деякі товари, які можна переглянути, натиснувши на банер, або зайшовши в розділ .

Співробітники компанії «Velomarket» раді надати користувачам сайту рекомендації для початківців, кожен відвідувач магазину має змогу отримати консультацію з покупки.

Цікавою особливістю сайту є можливість перегляду ціни товарів в гривнях або в іноземній валюті, а саме, доларах, за курсом Національного банку України.

2. http://keepride.com - сайт магазину «КипРайд», який займається продажем велосипедів в місті Одеса . Головна сторінка сайту представлена на рис.1.3:



Рис. 1.3 Головна сторінка сайту магазина «КипРайд»

Даний сайт включає в себе безліч розділів, які орієнтовані на продаж ВМХ деталей та велосипедів. Магазин окрім продажу велосипедів орієнтується ще й на велосипедному спорядженні, захистних костюмах, окулярах, тощо. На головній сторінці можна переглянити гарячі новинки магазину.

Для користувачів сайту передбачається регістрація та контактні дані магазину.

Дуже простим і зручним є здійснення пошуку необхідного товару магазину «КипРайд», який за допомогою випадаючого списку допоможе відібрати деталі однієї фірми.

 

 





sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...