Главная Обратная связь

Дисциплины:


Практичне завдання 4. 1. Проаналізуйте інформацію, що міститься в увідній 5 

1. Проаналізуйте інформацію, що міститься в увідній 5. Складіть додатковий план розслідування у справі.

 

Увідна 5

 

26 серпня близько 00 год. 30 хв. До чергової частини Ленінського РВ ЛМУ УМВС України в Луганській обл.. нарядом ППС доставлений нетверезий чоловік, який, сидячи на лавці в парку ім. Щорса, пив пиво і ображав перехожих нецензурною лайкою. Його прикмети: зріст близько 180 см., одягнений в темного кольору джинси і футболку.

Як зауважив старший наряду ППС старшина міліції Говоруха С.К., прикмети затриманого співпадають с прикметами особи, зазначеними в орієнтуванні про спричинення поранення невідомому громадянину біля будинку 21 у кварталі Дімітрова. Затриманий не має документів, що засвідчують його особу. Під час особистого обшуку будь яких предметів і цінностей не виявлено. Він відмовився назвати себе і місце свого проживання.

За вказівкою оперативного чергового Ленінського РВ ЛМУ ГУМВС України в Луганській обл. затриманий розміщений у камері для затриманих до витвережування.

26 серпня оперуповноважений карного розшуку Ленінського РВ ЛМУ ГУМВС України в Луганській обл. Назаров М.В., на виконання доручення слідчого, у прийомному відділенні 9-й клінічної лікарні здійснив виїмку одягу потерпілого, доставленого від будинку 21 у кварталі Дімітрова. На сорочці є пошкодження лінійної форми довжиною 25 мм. У лівій кишені джинсів знайдені два ключа на металевому кільці. Документів, грошей та інших цінностей не виявлено.

Під час додатково проведеного 26 серпня в період з 6.00 до 6.30 огляду місця події біля будинку 21 у кварталі Дімітрова виявлений ніж з пластмасовою ручкою темно-коричневого кольору. Загальна довжина ножа 250 мм, довжина клинка – 150 мм, ширина клинка – 30 мм, довжина ручки – 100 мм, ширина – 28 мм, товщина – 20 мм. Кінець ручки обламаний. На поверхнях клинка ножа є сліди бурого кольору, схожі на кров.

 

Під час самопідготовки в чистовому варіанті слід скласти такі документи:

- план роботи СОГ на місці події;

- протокол огляду місця події з додатками;

- постанову про порушення кримінальної справи;

- статистичну картку форми № 1;

- план слідчих дій і оперативно-розшукових заходів на попередньому етапі розслідування кримінальної справи;

- орієнтування про вчинений злочин;

- постанову про призначення дактилоскопічної експертизи;

- криміналістичної експертизи холодної зброї і судово-біологічної експертизи.

 

Тема реферату

 

1. Особливості організації роботи на попередньому етапі розслідування розбою, вчиненого в умовах неочевидності.

 

1.4. Організація та проведення затримання підозрюваного у вчиненні розбою. Діяльність слідчого з викриття особи, яка підозрюється у вчиненні розбійного нападу, поєднаного зі спричиненням тяжких тілесних ушкоджень.Практичне заняття – 2 години

Метод проведення:дискусія, колоквіум з використанням елементів тренінгу, обговорення творчих завдань, ділова гра.

Мета заняття: з’ясування змісту організації допиту свідків, діяльності слідчого по виявленню та затриманню особи, підозрюваної у вчиненні злочину, придбання практичних навичок складання процесуальних документів, викриття підозрюваного у вчиненні злочину.

Питання для обговорення

 

1. Предмет і організація допиту свідків при розслідуванні розбою, поєднаного зі спричиненням тяжких тілесних ушкоджень.

2. Форми, зміст і особливості взаємодії слідчого з оперативними працівниками і співробітниками інших служб органів внутрішніх справ при розкритті та розслідуванні розбою, поєднаного зі спричиненням тяжких тілесних ушкоджень.

3. Організація і проведення затримання підозрюваного у вчиненні злочину. Забезпечення його законних прав.

4. Особливості діяльності слідчого з викриття особи, затриманої за підозрою у вчиненні розбою, поєднаного зі спричиненням тяжких тілесних ушкоджень.

5. Предмет і організація допиту потерпілого від розбою, поєднаного зі спричиненням тяжких тілесних ушкоджень.

 

Питання для самоконтролю

1. Які питання підлягають з’ясуванню під час допиту свідків у справах про розбійний напад, поєднаний зі спричиненням тяжких тілесних ушкоджень.

2. Конкретизуйте організаційні заходи, які мають бути вжиті слідчим напередодні допиту свідків у справах про розбійний напад, поєднаний зі спричиненням тяжких тілесних ушкоджень.

3. У яких формах може здійснюватися взаємодія слідчого з оперативними працівниками і співробітниками інших служб органів внутрішніх справ при розкритті та розслідуванні розбою, поєднаного зі спричиненням тяжких тілесних ушкоджень.

4. Як має бути організоване затримання підозрюваного у вчиненні розбою.

5. Конкретизуйте особливості діяльності слідчого з викриття підозрюваного у вчиненні розбою, поєднаного зі спричиненням тяжких тілесних ушкоджень.

6. Які питання підлягають з’ясуванню під час допиту потерпілого у справах про розбійний напад, поєднаний зі спричиненням тяжких тілесних ушкоджень.

7. У чому полягають особливості організації допиту потерпілого у справах про Які питання підлягають з’ясуванню під час допиту свідків у справах про розбійний напад, поєднаний зі спричиненням тяжких тілесних ушкоджень.

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...