Главная Обратная связь

Дисциплины:


ПОДАРУЙТЕ ДИТИНІ ЩАСТЯ!!!Наша адреса: м. Львів по вул. Городоцька, 145б

Рис. 6. Листівка прямої поштої реклами.

Стимулювання збуту є невід’ємною складовою комунікаційної політики фірми. Фірмою “Рерру” планується впровадити різноманітні знижки цін. Проведення різноманітних лотерей, конкурсів, які мають сильний стимулюючий ефект. Планується брати участь у галузевих виставках, які організовуються Торгово-промисловою палатою України. Це дасть можливість знайти різних посередників по продажу продукції, знайти нових більш вигідних постачальників сировини, підвищити імідж фірми, тощо.

Висновок

 

Таким чином, в даній курсовій роботі проведено грунтовне дослідження в розрізі комплексу маркетингу для фірми“Рерру”. Прийнято ряд управлінських рішень в сфері основних маркетингових політик: товарної, цінової, розповсюдження та стимулювання. Зокрема проведено детальний аналіз ринкових можливостей, результати якого послужили основою рішення про створення приватної фірми “Рерру” з виготовлення дитячого одягу найвищої якості.

Розроблена товарна політика включає формування широкого асортименту моделей; створення товарної марки (“Рерру”), яка відрізняє товар фірми від ринкових аналогів; розробку упаковки, яка відіграє як захисну так і інформаційну роль.

Цінова політика фірми орієнтована на збільшення частин ринку та базується на створеній моделі ціноутворення, яка є легкою в заснуванні та розумінні. Фірмою “Рерру” планується формування стратегій цінових переваг у поєднанні із стратегією незаокруглених цін. Це дасть можливість заохотити певну частину на ринку і ефективно реагувати на зміни в конкурентному середовищі.

Збутова політика фірми передбачає застосування нульового та однорівневого класів розподілу. Планується створити мережу фірмових магазинів в регіоні, а також реалізовувати колективний принцип розподілу стосовно посередників.

Комунікаційна політика фірми орієнтована на активну рекламну кампанію із розміщенням рекламних звернень у газетних виданнях, на радіо і застосування зовнішньої реклами. Планується у перспективі застосувати елементи прямого маркетингу шляхом розсилки фірмових каталогів із продукцією фірми“Рерру”.

Отже, концепція маркетингу, як форма виробничо-комерційної діяльності, повинна забезпечити пристосування фірми до умов внутрішнього та зовнішнього ринків, повинна враховувати особливості поточної ситуації. Саме маркетинг може підвищити ефективність функціонування підприємств в ринкових умовах, в умовах жорстокої конкурентної боротьби.

 

 

Список використаної літератури

 

1. Мороз Л.А. Чухрай Н.І. Маркетинг: навчальний посібник. Збірник вправ/Під редакцією Мороз Л.А. – Львів: ДУ “Львівська політехніка”, 1999 – 244 с.2. Методичні вказівки до курсової роботи з курсу “Маркетинг” на тему “Розробка комплексу маркетингу фірми” для студентів базового напряму 6.0501 “Економіка і підприємництво” Укл. Е.В. Крикавський, Л.А. Мороз, І.П. Таранський, О.А. Сорока – Львів, ДУ “Львівська порлітехніка”. 2009 – 10 с.

3. Котлер Ф., Армстронг Р. и другие. Основы маркетинга/ Пер. с англ. − 2е Европ. Изд. − К; М.; СП 5: Издат. Дом “Вильямс”. 1998 – 1056 с.

4. Герасименко В.В. Ценовая политика фирмы. − М.: Финстатинпром, 1995. –192 с.

 

Любі споживачі!!!

Фірма “Рерру”, яка виробляє дитячий одяг, проводить дослідження ринку. Ми будемо вдячні отримати відповідь на наступне запитання, які дадуть можливість врахувати Ваші потреби та побажання:

1. Ваша вікова категорія?

- 18-25 років;

- 26-40 років;

- 41-65 років;

2. Чи купуєте ви дитячий одяг?

- так;

- ні;

3.Яким місцям продажу дитячого одягу надаєте перевагу?

- магазин;

- ринок;

- ваш варіант ...

4.Яку суму грошей Ви готові заплатити за дитячий одяг?

- до 50 грн.;

- до 100 грн.;

- до 200 грн.;

- більше 200 грн.

5. На що Ви перш за все звертаєте увагу при покупці дитячого одягу?

- торгова марка;

- якість;

- зовнішній вигляд;

- ціна;

- ваш варіант ...

6. Якій гамі кольорів надаєте перевагу?

- пастельна; - яскрава;

- темна; - ваш варіант ...

7. Чи задовольняє Вас пропозиція дитячого одягу на ринку?

- так; - ні;

8. Дитячому одязі яких іграшок якої фірми ви надаєте перевагу?

- відомої;

- немає різниці, щоб ціна і якість влаштовували;

- ваш варіант ...

9. Якій формі рекламі Ви надаєте перевагу?

- рекламний щит;

- преса;

- радіо, телебачення;

- пряма реклама;

10. Чи звертаєте ви увагу на обслуговування?

- так, приємно та зручно, коли допомагають щось підібрати;

- ні, я сама знаю, що потрібно;

- ваш варіант ...

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...